۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کارواش

تنظیم جهت نزولی

   

22 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

22 مورد

کارواش

کارواش خانگی دستگاهی است که به نام واترجت نیز شناخته می شود. این دستگاه آب را با فشار بالا با استفاده از یک نازل بر روی سطوح مختلف می پاشد. آبی که با فشار بالا از نازل کارواش خانگی خارج می شود، می‌تواند تمام آلودگی ها و جرم های موجود روی سطح را به خوبی تمیز کند و عملیات شستشو را در مدت زمان بسیار کوتاهی با هزینه کم انجام دهد. در گذشته تنها از دستگاه کارواش برای مصارف صنعتی استفاده می شد؛ اما امروزه به دلیل کاربرد های متنوعی که دستگاه های کارواش دارند در مصارف خانگی نیز از آن ها استفاده می شود. از کارواش خانگی می توان برای شستشوی نمای ساختمان، دیوار حیاط، ماشین، سنگ فرش، دوچرخه، راهرو، استخر، باغ و باغچه و حتی راهرو و پله استفاده کرد. این دستگاه مانند تمامی ابزارهایی که به کمک ما انسانها آمده اند شستشو و کار با انواع جارو و تی  را به فراموشی می سپارند.

 

انواع کارواش خانگی

انواع کارواش خانگی با توجه به تنظیم فشار آب، شامل سه دسته کارواش خانگی کوچک، کارواش خانگی متوسط و کارواش خانگی بزرگ می شوند.

·    انواع کوچک دارای حداقل میزان فشار آب یعنی معادل 100 بار هستند و برای شستن ماشین و دوچرخه یا حیاط مناسب هستند.

·     کارواش های متوسط خانگی، حداقل میزان فشاری برابر با 130 بار دارند و برای شستشوی نمای ساختمان، نرده و دیوارها مناسب هستند.

·     کارواش های بزرگ خانگی نیز فشار آبی معادل 160 بار دارند و برای مصارف خانگی و صنعتی مانند رنگ برداری و جرم گیری نیز کاربرد دارند.

·    علاوه بر این تقسیم بندی معمولا کارواش های خانگی به دونوع ذغالی و دینامی نیز تقسیم می شوند که نوع دینامی دارای قدرت بالاتر و همچنین قیمت بیشتری نسبت به نوع ذغالی آن می باشد.

 

کارواش صنعتی

کارواش صنعتی نیز کاربردی مشابه کارواش های خانگی دارد؛ اما پمپ این دستگاه ها دارای فشار بسیار بالایی است و برای شستشوی ماشین های سبک و سنگین، کف کارخانه و کارگاه ها، نماهای آجری و سیمانی، سالن های مرغداری، نظافت لوله های فاضلابی و شستشوی تاسیسات شهری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

نحوه کاربرد کارواش

نحوه کاربرد کارواش خانگی قوی با توجه به میزان فشار آب و کاربرد های آن متفاوت است. این دستگاه دارای یک پمپ فشار قوی است و آب را با فشار بالا به سمت نازل کارواش حرکت می دهد. برای استفاده از این دستگاه کافی است، ماشه تفنگی آن را فشار دهید. آب با فشار بالا از نازل واترجت یا همان کارواش خانگی بیرون می آید و می توانید نوع پاشش آب را روی نازل تنظیم کنید. نازل ها دارای تیغه هایی هستند که می توانند زاویه پاشش آب را از ۱۵ تا ۵۰ درجه تنظیم کنند. تنظیم آب با توجه به نوع سطحی که قصد تمیز کردن آن را دارید، انجام می شود. بیشترین کاربرد کارواش خانگی برای شستشو و نظافت منزل، جرم زدایی کف حیاط، شستن وسایل نقلیه و سایر تجهیزات بیرونی می باشد.

 

بهترین مارک کارواش

بهترین مارک کارواش خانگی با توجه به کاربرد آن ها و ویژگی هایی که دارد، متفاوت است. در حال حاضر برند های مختلفی هستند که انواع کارواش خانگی و صنعتی را تولید می کنند؛ اما شما می‌توانید یکی از بهترین مارک های کارواش را با توجه به نیاز خودتان تهیه نمایید. در ادامه به برخی از انواع با کیفیت و بهترین مارک کارواش خانگی اشاره می کنیم.

کارواش آروا

کارواش رونیکس

کارواش توسن

کارواش کرون  

کارواش کارچر

 و ...

 

قیمت کارواش

جهت استعلام قیمت کارواش خانگی ارزان و خرید این محصولات با برندهای مختلف می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید. این مجموعه تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا با حذف واسطه ها انواع ابزار آلات برقی و شارژی را با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد.

 

راهنمای خرید کارواش

به منظور مشاهده راهنمای خرید کارواش خانگی به وب سایت اینترنتی فروشگاه الکترو ابزار مراجعه نمایید. شما می توانید با توجه به نیاز خودتان انواع برندها و بهترین مارک های تولید کننده کارواش خانگی را از طریق این فروشگاه با قیمت های مناسب خریداری نمایید.