۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مته برگی، مته مخروطی

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

مته مخروطی و مته برگی

 مته از متعلقات اصلی دریل است؛ به طوری که بدون استفاده از مته در دریل، این ابزار عملا قابل استفاده نخواهد بود. دریل ابزاری پر کاربرد در مصارف خانگی و صنعتی است که برای استفاده از آن باید شناخت صحیحی از انواع مته آن داشت. مته ها در انواع مختلفی طراحی و ساخته می شوند که از آن جمله می توان به مته مخروطی آهن و مته برگی چوب اشاره کرد که همانند برخی مته ها مثل مته آهن و مته الماسه و مته گازور جزء پر مصرفترین ها هستند.

 مته مخروطی

از مته مخروطی برای سوراخ کاری در فلزات، چوب و بسیاری از متریال دیگر استفاده می شود نام دیگر این ابزار، مته پله ای است. از لحاظ ظاهری شبیه میوه درخت کاج بوده و به همین علت به آن مته کاجی نیز می گویند و به نام های انواع مته مخروطی استیل یا مته مخروطی کبالت نیز به فروش می رسد. مته مخروطی را می توان روی ابزار گوناگونی چون انواع فرز، دریل ستونی، دستی، رادیال، دریل برقی و شارژی نصب و استفاده کرد.

 مته برگی

مته برگی یا پروانه ای دارای تیغه ای صاف و پهن شبیه برگ است که یک پیکان تیز در نوک آن قرار داده شده که درون چوب فرو رفته است. این مته برای سوراخ کاری عمیق یا کم عمق در چوب کاربرد دارد و می توان روی چوب سوراخی استوتنه ای و قطور در چوب به وجود آورد. مته برگی قابل نصب روی دریل برقی و شارژی است؛ همچنین این مته در کارهای مربوط به سیم کشی و لوله کشی نیز کاربرد دارد.

 قیمت مته مخروطی و مته برگی

مته ها در اندازه ها و مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند به همین دلیل با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند. برند و شرکت تولید کننده مته و دریل نیز با توجه به کیفیت کالا می تواند روی قیمت مته مخروطی و مته برگی تاثیرگذار باشند. خرید ست مته در مقایسه با خرید تکی آن صرفه اقتصادی تری دارد؛ زیرا با قیمت مناسب تری می توان مجموعه کامل تری از این ابزار را تهیه کرد.

راهنمای خرید مته مخروطی و مته برگی

از نکات مهم خرید انواع مته مثل مته مخروطی کاجی یا مته برگی چوب اطلاعات و شناخت ابزار و متعلقات این ابزارها است تا بتوان مته‌ای کاربردی با قیمت مناسب خریداری کرد. مته ها انواع گوناگونی دارند که هر یک برای کاری خاصی مورد استفاده قرار می گیرند؛ از این رو باید در انتخاب و خرید مته به جنس سطح و نوع حفره ای که قرار است توسط مته ایجاد شود دقت کرد.