۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مته گازور

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

مته گازور

در حرفه نجاری از تعداد بسیاری مته استفاده تا بوسیله آن بتوان چوبهای مختلف را سوراخ کرد و برای مصارف مختلف از آن‏ها استفاده کرد. یکی از آنها مته گازور است، این مته به همراه مته چوب و مته خزینه از ابزار های لازم کابینت کاری می باشند و به کمک انواع دریل برقی و دریل شارژی قابل استفاده هستند. اگر قصد خرید این مته را دارید این مقاله از الکتروابزار را از دست ندهید تا شما را با مته گازور آشنا کنیم و راهنمای خرید آن را بیان کنیم.

مته گازور چیست؟

همان‏طور که در بالا بیان کردیم مته‏های بسیاری در نجاری وجود دارند که هر کدام به شکلی طراحی شده‏اند. با این حال مته گازور برای ایجاد یک سوراخ بدون نقص طراحی شده که هیچ خورده چوبی دور آن نبوده و بسیار دقیق باشد. از مته گازور بسیار در این حرفه استفاده میشود. در ادامه مقاله به انواع این مته پرداخته و بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

انواع مته گازور

انواع مختلفی از مته گازور در بازار وجود دارند که هر کدام برای مصارف خاص نجاری استفاده میشوند. این مته‏ها معمولا بر اساس اندازه و نوع سوراخی که ایجاد میشوند، طبقه بندی میشوند. در زیر تعدادی از این انواع را نام میبریم.

·         مته گازور کابینت

این نوع مته گازور برای کابینت سازی استفاده می‏شود و بسیار نیز رایج است. در کابینت سازی بیشتر از هر رشته نجاری نیاز است تا سوراخ‏های دقیق ایجاد شود. از این رو این مته بیشتر از همه در این رشته کاربرد دارد.

·         مته گازور لبه دار

از مته گازور لبه دار نیز برای کابینت سازی استفاده می‌شود. این مته برای ایجاد سوراخ‏های لولا و سوراخ‏های بسیار دقیق استفاده میشود. از مته گازور سایز 35 نیز برای این کار استفاده می‌شود که بسیار رایج است.

قیمت مته گازور

از عوامل دیگری که برای خرید مته گازور در نظر گرفته میشود قیمت آن است. برای اینکه از قیمت مته گازور اطلاع پیدا کنیم بهترین راه این است که به منابع آگاه دسترسی داشته باشیم. منابع آگاه در این زمینه سایت‏های فروش آنلاین مانند الکتروابزار است. در این سایت قیمت انواع مته ذکر شده است و شما می‏توانید ضمن مقایسه آن‏ها با هم قیمت مناسب را پیدا کرده و آن را خریداری کنید.

خرید مته گازور

برای خرید مته گازور بهتر است که ابتدا نوع مورد نیاز خود را مشخص کنید. سپس از قیمت و کیفیت آن با خبر شوید. بعد از آن هم امکان خرید حضوری برای شما وجود دارد و هم می‏توانید مانند استعلام قیمت از خرید آنلاین در این زمینه کمک بگیرید. برای این کار می‏توانید به سایت الکتروابزار مراجعه کنید.