۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آچار جغجغه ای

تنظیم جهت نزولی

   

16 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

16 مورد

آچار جغجغه ای

آچار جغجغه نوعی آچار است که با آن می توان پیچ و مهره ها را باز و بسته و بدون جابجا کردن و یا بدون برداشتن آچار تا زمان کامل سفت شدن و یا باز شدن پیچ کار را ادامه داد. به عبارتی این مدل از انواع آچار در جاهایی که جابجا نمودن دست سخت است مانند داخل موتور اتومبیل و یا سایر دستگاه ها بسیار مفید بوده و خیلی به تکنسین و یا تعمیر کار کمک نموده و سرعت کار را تا حد قابل توجهی بالا می برد. امروزه با توجه به نوع کاربرد بسیار مفید این ابزار می توان آن را در داخل جعبه ابزار های خانگی نیز جستجو نمود، این اچار هم به صورت آچار یکسر تخت و یکسر رینگی و همچنین دو سر رینگی و حتی به صورت ست کامل آچار نیز موجود است. این آچار از دو ضامن و یک چرخ دنده تشکیل شده است.

با استفاده از آچار جغجغه می توان کار چرخاندن پیچ ها را با سرعت بالا و بدون محدودیت انجام داد. از این آچار در کارهای صنعتی و جاهایی که قرار گیری دست مشکل است استفاده می شود.

آچار جغجغه ای

انواع آچار جغجغه ای

آچار جغجغه انواع مختلفی دارد و هرکدام مزایای خود را دارند. هر چقدر میزان چرخ دنده های درون آچار جغجغه بیشتر باشد کارایی آن بالاتر است. در ادامه انواع آچار جغجغه را با کاربرد آن ها توضیح خواهیم داد.

آچار جغجغه ای معمولی یا آچار جغجغه دستی

این نوع آچار هم در نوع قابل تعویض هم ثابت موجود است. نوع قابل تعویض  آچار جغجغه معمولی دو مدل سری متفاوت برای تعویض کردن دارد. به این مدل، آچار جغجغه دستی نیز می توان گفت.

آچار جغجغه ای آلن

این آچار از لحاظ نوع کاربرد به نوع معمولی شبیه است با این تفاوت که ظاهر آن ها با یکدیگر تفاوت دارد. از این نوع آچار برای انجام کارهای حساس مانند تعمیرات گوشی موبایل استفاده می شود.

آچار تخت جغجغه ای

این نوع آچار از یک سری تخت و یک سر چرخ دنده ای استفاده شده است. آچار تخت جغجغه ای از مقاومت بالایی برخوردار است.

آچار جغجغه ای بادی

این نوع آچار به وسیله فشار هوا کار می کند و قدرت و طول عمر بالایی دارد.

آچار جغجغه ای تاشو

این نوع از آچار جغجغه فضای بسیار کمی را اشغال می کند و نگهداری از آن ساده است. آچار جغجغه ای تاشو گزینه خوبی برای خرید به شمار می رود.

قیمت آچار جغجغه ای

طبیعی است که با توجه به نوسانات قیمتی بازار نمی توان یک قیمت مشخص برای آچار جغجغه  ای معرفی کرد. از طرف دیگر آچار جغجغه انواع مختلفی دارد و قیمت آن ها با توجه به نوعشان با یکدیگر متفاوت است. یکی دیگر از عواملی که بر قیمت آچار جغجغه تاثیر دارد مارک آن و فروشگاهی که آچار را از آن تهیه می کنید هستند.

اگرچه  نمی توان یک قیمت مشخص برای آچار جغجغه تعریف کرد اما می توان گفت هرچقدر به دنبال آچار با کیفیت تری باشید باید هزینه بالاتری پرداخت کنید. بهترین کار برای دانستن قیمت آچار جغجغه این است که از یک فروشگاه معتبر بپرسید.

آچار یکسر جغجغه

خرید آچار جغجغه ای

برای خرید آچار جغجغه ای لازم است نکاتی را مد نظر داشته باشید. اولین نکته مشخص کردن هدفتان از خرید است، آیا آچار جغجغه را برای فعالیت های تخصصی می خواهید؟ اگر این طور باشد باید از یک مشاور برای خرید کمک بگیرید.

مشورت با یک متخصص کمک می کند مناسب ترین آچار جغجغه را برای فعالیتتان انتخاب و خریداری کنید. اگر به دنبال یک فروشگاه برای خرید و مشورت در ارتباط با آچار جغجغه هستید، می توانید به الکترو ابزار مراجعه کنید.

متخصصین فروشگاه الکتروابزار به شما کمک می کنند مناسب ترین نوع آچار جغجغه ای را با توجه به نوع کسب و کارتان بخرید.

کاربرد آچار جغجغه ای

آچار جغجه ای با توجه به تنوعی که دارند هر کدام کاربرد مختص به خود را نیز دارند، که در جدول زیر به صورت اجمالی به آنها اشاره می گردد:

تصویر کاربرد

نام ابزار

آچار جغجغه ای تاشو

مناسب برای

فضاهای کم جا

آچار

جغجغه ای

تاشو

جغجغه بادی

مناسب باز کردن

پیچ های سخت

آچار جغجغه بادی
آچار یکسر جغجغه

مناسب باز و بست 

کردن برای حجم زیاد

آچار جغجغه یکسر
آلن جغجغه ای

مناسب باز و بست 

کردن پیچ آلنی

آچار جغجغه آلنی