۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آچار

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 96 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 96 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴

انواع آچار

در صنعت و مشاغل مختلف به ابزارآلاتی احتیاج است که یکی از مهم‏ترین آن‏ها آچار است. انواع آچار باعث سهولت در انجام بسیاری از کارها می‏شود. زیرا آچار مانند یک اهرم عمل کرده و انواع پیچ‏ها را باز می‏کند. آچارها انواع بسیار زیادی دارند و مانند انواع انبر ها وجود آنها در انواع جعبه ابزارهای کارگاهی و خانگی لازم می باشد. آچارها نیز در دسته ابزار دستی تقسیم بندی می شوند و نیروی خود را از زور دست می گیرند و با توجه به تنوع گسترده ای که دارند در بسیاری از کارها به کمک ما می آیند. ادامه این مطلب با الکتروابزار همراه باشید تا با انواع ابزار آشنا شویم و اطلاعات کاملتری درباره آن‏ها به دست آوریم.

آچار

در بالا بیان کردیم که برای بسیاری از کارها در صنعت نیاز به آچار داریم‌. درواقع آچار وسیله‌ای است که به ما کمک می‌کند تا پیچ‌ها را با آن محکم کنیم و یا باز کنیم. هم‌چنین در نگه داشتن اشیا نیز به ما کمک می‌کند. انجام بسیاری از کارها با انواع آچار امکان پذیر است و بدون آن ممکن است امکان پذیر نباشد. انواع آچار برای کارهای مختلف وجود دارند که در ادامه متن به آن‏ها خواهیم پرداخت.

انواع آچار

همانطور که در بالا بیان کردیم انواع بسیاری از آچار وجود دارند که هرکدام از آن‏ها ویژگیهایی داشته و برای کاری مناسب هستند. در صنایع مختلف از آچارهای مختلف استفاده می‌شود. به عنوان مثال انواع آچار مکانیکی داریم که هر کدام از آن‏ها دارای ویژگیهای خاص هستند. در زیر به تعدادی از آچارهای پر کاربرد اشاره می‏کنیم.

آچار سنگ فرز

یکی از دستگاه‏های پرکاربرد در محیط‏های صنعتی و کارگاهی سنگ فرز است. روی دستگاه سنگ فرز یک صفحه قرار دارد که این صفحه توسط آچار سنگ فرز باز و بسته میشود.

آچار بکس

نام دیگر این نوع از آچارجغجغه است. این آچار از سریهای مختلف تشکیل شده است و همین کاربرد آچار بکس را بالا برده است. از این آچار برای باز کردن بسیاری از پیچ‏ها استفاده میشود.

اچار یکسر رینگی و یا دو سر تخت و دو سر رینگی

این آچار که همان آچار معروف فرانسه است یکی از معروفترین و پرکاربردترین انواع آچار است که در هر جعبه ابزاری وجود دارد و ...

بهترین مارک آچار

 صنعت ابزار سازی بسیار گسترده و پیشرفته است و به همین دلیل برندهای بسیاری به این کار مشغل هستند. مارک‏های بسیاری از ابزار وجود دارند که هر کدام ساخت یک کشور یا ایران هستند. از بهترین مارکهای آچار میتوان به رونیکس، جی تی تی، توسن، استنلی، بوش و نووا اشاره کرد.

قیمت انواع آچار

انواع آچار در بازار با قیمتهای متفاوت عرضه میشوند. همانطور که در بالا بیان کردیم، آچارهای مختلف برای کاربردهای مختلف وجود دارند که دارای ویژگی‏های مختلف هستند. همین ویژگیها باعث ایجاد تفاوت در قیمت میشوند. در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار همواره سعی بر این بوده است تا با تامین انواع آچار به طور مستقیم از تولید کننده و یا تامین کننده اصلی علاوه بر اطمینان از اصالت کالا بترین قیمت را نیز برای مشتری به همراه داشته باشد. برای اطلاع از قیمت میتوانید به سایت‏های فروش اینترنتی مراجعه کنید و قیمتهای به روز این محصول را تماشا کنید. همچنین باید بدانید ابزار آلاتی که در ایران ساخته میشوند، معمولا ارزان‏تر از خارجی‏ها هستند.

خرید آچار

برای خرید انواع آچار ابتدا باید به استفاده خود توجه کنید. بعد از آن بر اساس کاربرد نوع و برند مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس باید به صورت حضوری به فروشگاه‏های ابزار فروشی مراجعه کنید. هم‏چنین شما میتوانید به سایت‏های فروش آچار مراجعه کرده و ضمن دیدن عکس انواع آچار مشخصات آنها را تماشا کنید و سپس نظرات کاربران را بخوانید. بعد از آن می‏توانید یک خرید آگاهانه را انجام دهید.