۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چسب کاشی و سرامیک

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

چسب کاشی

چسب کاشی یک نوع چسب ساختمانی است که از ترکیب سیمان و یک سری مواد افزودنی دیگر ساخته می شود و جایگزین مناسبی برای ملات و سیمان می باشد. چسب کاشی علاوه بر اینکه خاصیت چسبندگی فوق العاده ایی دارد، در برابر نفوذ اب هم مقاوم است به همین دلیل می توان از ان برای سرامیک سرویس های بهداشتی هم استفاده کرد. چسب کاشی برای اتصال سطح دو ماده یا مصالح به یک دیگر استفاده فراوان دارد.

چسب کاشی چیست؟

چسب کاشی از مواد پلیمری و چندین مواد با هم مثل سیمان، سیلیس، ماسه و مواد بتنی دیگر تشکیل شده است و در زمینه های مختلف کاربرد های فراوانی دارد. این نوع چسب ضد اب است و در بسته بندی های 1 کیلویی، 12 کیلویی و 25 کیلویی تولید و به بازار عرضه می شود.

انواع چسب کاشی

چسب کاشی در انواع مختلف در بازار موجود می باشد که مهم ترین آن ها شامل دو نوع زیر هستند:

·    چسب کاشی پودری: این نوع چسب قدرت چسبندگی بالایی دارد. در هر متر مربع مقدار کمی از این چسب مورد استفاده قرار می گیرد. چسب پودری تاریخ مصرف زیادی دارد. هنگام استفاده از این چسب باید پودر ان با اب مخلوط شود.

·    چسب خمیری: این نوع چسب بدونه انجام هر عملی روی ان اماده مصرف است. برای چسباندن کاشی روی کاشی های قدیمی استفاده از این نوع چسب توصیه می شود. البته قبل از مصرف حتما به تاریخ مصرف آن دقت شود که منقضی نشده باشد.

انواع چسب کاشی جدا از نوع ان ها دارای برندهای متفاوت و زیادی هستند. شما هنگام خرید باید برندی را انتخاب کنید که با کیفیت بوده و مورد تایید باشد. برندهای ایرانی معتبر زیادی از چسب کاشی مثل شیمی ساختمان، ساروج، یوروفیکس و افیکس در بازار موجود هستند.

کاربرد چسب سرامیک

چسب سرامیک در زمینه های مختلف ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد. در این جا چند نمونه از این کاربرد ها را بیان می کنیم.

·         روی سطح بتن

·         پانل های گچی

·         ایرانیت و یونولیت

·         پانل های چوبی

·         کاشی و سرامیک

نحوه استفاده از چسب سرامیک

برای استفاده از این نوع چسب باید از ماله دندانه دار استفاده شود. به این صورت که سطح کار را با چسب سرامیک اغشته کرده و سپس با ماله دندانه دار مسطح می کنیم. سپس کاشی یا سرامیک را روی ان قرار می دهیم و 24 ساعت فرصت می دهیم که چسب به خوبی عمل کند.

اگر پشت سرامیک را هم به چسب اغشته کنیم، چسب بهتر و بیشتر عمل خواهد کرد. در اخر هم عمل بند کشی را انجام می دهیم. البته اگر متراژی که قرار است سرامیک یا کاشی شود زیاد باشد، بهتر است از دستگاه هایی که برای این کار وجود دارند استفاده شود.

قیمت چسب کاشی

هر نوع چسب کاشی قیمت خاص خود را دارد. در واقع قیمت ها ثابت نیستند و یک سری عوامل مانند برند چسب، کیفیت، اندازه و نوع چسب با هم دیگرقیمت چسب کاشی را مشخص می کنند.

خرید چسب کاشی

خرید چسب کاشی هم به صورت حضوری و هم از طریق سایت های معتبر به صورت اینترنتی امکان پذیر است. برای خرید اینترنتی باید سایتی را انتخاب کنید که هم مطمئن باشد و هم محصولات با کیفیتی را به فروش برساند. یکی از سایت های معتبر که در این زمینه فعالیت می کند فروشگاه الکترو ابزار است که شما می توانید با خیال راحت جنس با کیفیتی را از ان جا خریداری کنید.

نتیجه گیری

چسب کاشی یک نوع چسب ساختمانی است که از ترکیب سیمان و افزودنی های شیمیایی ساخته می شود. چسب کاشی  در دو نوع خمیری و پودری در بازار موجود می باشد که بنابر نیاز خود می توانید نوع ان را تشخیص داده و خرید کنید. این چسب برای چسباندن روی سطوح مختلف مانند گچی، چوبی و سرامیک مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید به راحتی از طریق سایت فروشگاه الکترو ابزار برای خرید انواع چسب کاشی اقدام کنید.