۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تجهیزات ترافیکی

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تجهیزات ترافیکی

تجهیزات ترافیکی برای بسیاری از شرکت‏های پیمانکاری شهرداری یا دیگر کسب و کارها که به این وسایل احتیاج دارند، نیاز است. بسیاری از افراد نیز برای زمانی که اتومبیل خود در خطر است از این تجهیزات استفاده می‏کنند. تجهیزات ترافیکی با توجه به کاربرد آنها که در راستای ایمنی می باشد در دسته تجهیزات ایمنی و به همراه سایر این ملزومات همچون دستکش کار، ماسک جوشکاری، کمربند ایمنی و ... دسته بندی می شود. خرید تجهیزات ترافیکی تبدیل به یک دغدغه برای کسانی که به آن‏ها نیاز دارند، شده است. از این رو الکتروابزار در این مقال انواع تجهیزات ترافیکی و راهنمای خرید آن‏ها را معرفی خواهد کرد تا برای خرید آن‏ها به شما کمک کند.

تجهیزات ترافیکی

تجهیزات ترافیکی همان‏طور که در بالا بیان کردیم، وسایلی هستند که به عنوان نشانه یا علامت برای حفظ جان سرنشینان خودروها و هدایت افراد کاربرد دارند. این تجهیزات انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال تعدادی چشمک زن هستند، تعدادی شبرنگ و تعدادی به صورت تابلو وجود دارند. در ادامه بیشتر به انواع این وسایل خواهیم پرداخت.

انواع تجهیزات ترافیکی

انواع مختلفی از تجهیزات ترافیکی وجود دارند. از این انواع مختلف می‏توان در هر مکانی استفاده کرد و با استفاده از آن‏ها امنیت را زیاد کرد. در زیر تعدادی از بهترین انواع را معرفی می‏کنیم.

·         کله قندی

یکی از متداولترین انواع تجهیزات ترافیکی کله قندی‏ها هستند. از این وسیله برای نشان دادن خطر استفاده میشود. کله قندی به صورت تا شونده و ثابت وجود دارند.

·         تابلو های هشدار دهنده

از دیگر تجهیزات ترافیکی می‏توان به تابلو های هشدار دهنده اشاره کرد. این تابلو اغلب علائم راهنمایی رانندگی و خطر را به رانندگان نشان میدهند.

·         چراغ چشمک زن

چراغ چشمک زن نیز در بسیاری از معابر استفاده می‏شوند و معمولا برای اطلاع از خطر و احتیاط رانندگان در نظر گرفته میشوند.

·         بشکه ترافیکی

بشکه ترافیکی معمولا به عنوان جدا کننده مسیر برای رانندگان در نظر گرفته میشود. این بشکه‏ها غالبا به رنگ‏های زرد و آبی ساخته میشوند.

قیمت تجهیزات ترافیکی

قیمت تجیهزات ترافیکی معمولا بسیار مهم است. زیرا قرار است برای بسیاری از مشاغل تعداد زیادی از آن‏ها خریداری شود. تجهیزاتی که ساخت ایران باشند قیمت مناسب‏تری دارند. هر چقدر کیفیت بالاتر باشد قیمت نیز بیشتر می‌شود. می‏توان قیمت اصلی این تجهیزات و اطلاعات تکمیلی را از کارشناسان الکتروابزار بپرسید.

راهنمای خرید تجهیزات ترافیکی

برای خرید تجهیزات ترافیکی ابتدا باید مشخص کرد که به کدام انواع بیشتر احتیاج داشت. سپس بعد از در نظر گرفتن کیفیت و کشور ساخت این وسایل می‏توان نوع مورد احتیاج خود را از تولیدکنندگان این وسیله و یا از سایت‏های معتبر فروش آنلاین خریداری کرد. با این حال سایت باید معتبر باشد و فروش تجهیزات ترافیکی به درستی انجام شود.