۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کمر بند ایمنی

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

کمربند ایمنی

بسیاری از مشاغلی که در ارتفاع فعالیت میکنند، نیازمند وسایل ایمنی از جمله کمربند ایمنی هستند. این وسیله از افتادن افراد جلوگیری می‏کند و استفاده از آن بسیار ضروری است. کمربند ایمنی ساختمانی با توجه به کار در ارتفاع کاربرد های گسترده ای به خصوص در صنعت ساختمان دارد، این تجهیزات به همراه دستکش کار، کفش ایمنی، لباس کار و کلاه ایمنی کار جزء اقلام بایسته یک کارگاه ساختمانی بوده که حتما باید در زمان تجهیز کارگاه مورد توجه قرار گیرند. اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که نیاز به خرید کمربند ایمنی دارند، پیشنهاد میکنیم در این مطلب با الکتروابزار همراه باشید تا راهنمای خرید این وسیله ضروری را برای شما شرح دهیم.

کمربند ایمنی

همانطور که در بالا بیان کردیم، کمربند ایمنی یک وسیله بسیار ضروری است. این وسیله توسط قلابهایی به فرد و به داربست متصل شده و از افتادن شخص جلوگیری می‏کند. همه افرادی که در ساخت و ساز فعالیت میکنند یا مجبور هستند در ارتفاع باشند، باید از کمربند ایمنی استفاده کنند. این وسیله دارای انواع مختلف است که در ادامه آن‏ها را بیان خواهیم کرد.

انواع کمربند ایمنی

انواع محتلفی از کمربند ایمنی وجود دارد که هرکدام با استفاده از ویژگیهای خود باعث سلامت افرادی که در ارتفاع هستند، میشود. در زیر مهم‏ترین انواع کمربند را بیان می‏کنیم.

·         کمر بند ایمنی تک قلاب

همان‏طور که از نام آن پیداست، این کمربند یک قلاب دارد که به داربست یا میله متصل میشود. این قلاب به صورت یک طناب است که سر طناب یک گیزه بسیار محکم داشته و اتصال را انجام می‏دهد.

·         کمر بند ایمنی دو قلاب

این نوع از کمربند ایمنی مانند تک قلاب است با این تفاوت که از دو قلاب تشکیل شده است. امنیت این کمربند بیشتر از تک قلاب است.

·         کمر بند ایمنی شورتی

کمربندهای ایمنی در انواع دیگر به دور کمر فردی که در ارتفاع قرار دارد بسته می‌شود. کمربند ایمنی شورتی همانطور که مشخص است شخص با پوشیدن آن کمربند را به دور خود می‏بندد.

·         کمر بند ایمنی تمام تنه

این کمربند به صورت کاملا پیشرفته ساخته شده است و برای کسانی مناسب است که روزانه مجبور به بودن در ارتفاع هستند. اگر به دنبال یک کمربند ایمنی کامل هستید، پیشنهاد ما نوع حرفهای و تمام تنه است.

قیمت کمربند ایمنی

از دیگر فاکتورهایی که هنگام خرید یک وسیله از جمله کمربند ایمنی به آن توجه می‏کنیم، قیمت آن است. قیمت کمربند ایمنی به نوع آن و جنس استفاده شده برای طناب کمربند بستگی دارد. هرچقدر از کیفیت بالا در این وسیله استفاده شده باشد، قیمت نیز بالاتر است.

هم‏چنین کمربندهای ساخت خارج از ایران معمولا گران‏تر از ایرانی‏ها هستند. پس اگر نیاز به خرید کمربند ایمنی ارزان‏تر دارید، باید از نوع ایرانی آن خریداری کنید. برای آگاهی از قیمت اصلی این کمربند می‏توانید به سایت‏ اینترنتی الکتروابزار مراجعه کرده و قیمت به روز را مشاهده کنید.

خرید کمربند ایمنی

برای خرید کمربند ایمنی بهتر است ابتدا به کیفیت آن توجه کنیم. کمربندهایی که کیفیت پایین داشته باشند ممکن است بسیار خطرناک بوده و باعث حادثه شوند. بعد از آن باید نوع کمربند توجه کرد. اگر امکان قلاب کردن به دو میله را داریم باید از کمربند ایمنی دو قلاب استفاده کنیم. فروش کمربند ایمنی در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار و از منوی تجهیزات ایمنی فراهم گردیده است.