۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

جعبه کمک های اولیه

تنظیم جهت نزولی

   

3 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

3 مورد

جعبه کمک های اولیه

از مهمترین وسایل که باید برای تمامی مشاغل و منازل وجود داشته باشد جعبه کمک ‏های اولیه است. درون این جعبه‏ها معمولا وسایل کمک‏های اولیه قرار میگیرد که در هنگام بروز حادثه بتوان اقدامات اولیه را توسط آن انجام داد. اگر قصد خرید یک جعبه کمک های اولیه با کیفیت را دارید پیشنهاد می‏کنیم تا با الکتروابزار همراه باشید و راهنمای خرید این محصول را در ادامه بخوانید.

جعبه کمک های اولیه در قسمت تجهیزات ایمنی وب سایت الکتروابزار و به همراه سایر لوازم ایمنی مانند کمر بند ایمنی کار، کفش کار و دستکش کار و ... دسته بندی و قابل انتخاب و خرید می باشد.

جعبه کمک های اولیه

جعبه کمک‏ های اولیه همان‏طور که در بالا بیان کردیم یکی از ضروری‏ترین وسایل است که باید برای تمامی مکان‏ها وجود داشته باشد. شما می‏توانید لوازم مخصوص کمک‏های اولیه مانند گاز استریل، چسب، دارو و مواد ضدعفونی کننده را درون این جعبه‏ها قرار داده و زمان حادثه با مداوای اولیه مصدوم از بروز مشکلات جدی‏تر برای وی جلوگیری کنید.

انواع جعبه کمک های اولیه

این جعبه‏ها انواع مختلفی دارند که می‏توان بر اساس سلیقه یا نیاز محل مورد نظر آن‏ها را انتخاب و خریداری کرد. در زیر برخی از رایج‏ترین انواع این جعبه‏ها را برای شما مشخص خواهیم کرد.

جعبه کمک های اولیه دیواری

این نوع از جعبه کمک های اولیه در یک مکان قابل دسترس به دیوار نصب میشود. معمولا استفاده از این جعبه‏ها رایج‏تر است. آن‏ها ممکن است قفل داشته باشند یا اینکه دربشان به صورت معمولی بسته شود.

جعبه کمک های اولیه فلزی

یکی دیگر از انواع جعبه کمک های اولیه نوع فلزی است. جعبه فلزی مقاوم‏تر است و بهتر میتواند اقلام دارویی و کمک‏های اولیه را در خود نگه دارد. معمولا توصیه می‌شود از این نوع جعبه استفاده شود.

کیف کمک های اولیه

این نوع از جعبه‌ها به صورت کیف ساخته شده‌اند که معمولا در آن‌ها وسایل بیشتری جا می‌شود. کیف کمک های اولیه بیشتر برای اورژانس استفاده می‌شود و آن هم بسیار مقاوم است.

قیمت جعبه کمک های اولیه

قیمت جعبه کمک‌ های اولیه بنا بر ویژگی و جنسی که دارد متفاوت است. در بالا بیان کردیم که جعبه آهنی و کیف داریم. این نوع از جعبه‏ها معمولا گرانتر از بقیه هستند. زیرا هم جای بیشتری را میگیرند و هم مقاوم‏تر هستند. با این حال اگر می‏خواهید از قیمت دقیق این کالا اطلاع پیدا کنید میتوانید از پشتیبانی فروشگاهالکتروابزار بپرسید و علاوه بر کسب اطلاعات تکمیلی نسبت به استعلام قیمت از وب سایت یا پشتیبانی فروشگاه اقدام نمایید.

خرید جعبه کمک های اولیه

بعد از اینکه درباره انواع جعبه کمک های اولیه و کارایی آن‏ها دانستیم و سپس آگاهی از قیمت آن پیدا کردیم، بهتر است درباره راهنمای خرید اطلاعات پیدا کنیم. قبل از خرید این محصول باید کیفیت را چک کنیم. باید دید که آیا جعبه فلزی یا کیف از استحکام کافی برخوردار است یا خیر.

بعد از آن میتوان به سایت‏ الکتروابزار برای خرید لوازم و تجهیزات ایمنی و به خصوص جعبه کمک های اولیه مراجعه کرد و نظر افرادی که محصول مورد نظر شما را خریداری کردهاند را خواند. سپس با آگاهی کامل جعبه کمک های اولیه را به صورت اینترنتی یا به صورت حضوری از فروشگاه‏ها فیزیکی این برند خریداری کرد. گاهی اوقات این جعبه‏ها شامل اقلام بهداشتی و درمانی نیز هست. با این حال بعضی از آن‏ها بدون اقلام فروخته می‌شوند.