۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ماسک فیلتردار

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

ماسک فیلتردار

ماسک فیلتردار از دیگر وسایل ایمنی است که برای بعضی از کسب و کارها ضروری است و حتما باید مورد استفاده قرار بگیرد. این ماسک از ورود گرد و غبار مضر به ریه جلوگیری می‏کند. با این حال باید نمونه استاندارد و با کیفیت آن را خریداری کنید. در این سالها کرونایی که تا کنون ماسک های فیلتر دار در کنار انواع دستکش کار و کفش کار و ... برای محافظت از گرد و غبار به کمک کارگران می آمد مصرف آن ناگهان به مقدار غیر قابل باوری و برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا افزایش یافت و به میزانی که بسیاری از کشورها با کمبود آن مواجه شدند. در ادامه این مطلب برند الکتروابزار به شما راهنمای خرید این محصول را ارائه می‏دهد و شما را در این راه کمک می‏کند.

ماسک فیلتر دار

ماسک فیلتردار که در انواع متفاوت بر اساس نوع فیلتری که دارد برای هر نوع استفاده‏ای در نظر گرفته میشود. به عنوان مثال در زمان همه گیری بیماری کرونا از ماسک‏های فیلتردار ان 95 استفاده می‏شد. زیرا فیلتر این ماسک برای جلوگیری از عبور ویروس مناسب بود. با این حال برخی دیگر از ماسک‏های فیلتر دارد برای گرد و غبار ناشی از نجاری یا دیگر مشاغل طراحی شدهاند. برخی نیز برای جلوگیری از عبور گازهای سمی استفاده می‏شوند. این ماسک‏ها هم به صورت کلاه وجود دارند و هم فقط روی صورت می‏پوشانند. این ویژگی هم بر اساس استفاده از ماسک مشخص میشود.

بهترین ماسک فیلتر دار

همانطور که در بالا بیان کردیم ماسک‏ فیلتردار در انواع مختلف وجود دارند که افراد می‏توانند از آن‏ها استفاده کنند. با این حال عده می‏پرسند که بهترین ماسک فیلتردار کدام است؟ برای پاسخ به این سوال باید ابتدا در نظر بگیریم که برای چه کاری نیاز به ماسک داریم.

اگر در مکانی فعالیت داریم که ممکن است در برابر دود یا گازهای مضر قرار بگیریم، بهتر است از ماسک‏های با فیلتر بالا و به صورت کلاهی استفاده کنیم. با این حال پزشکان و پرستاران نیاز به ماسک‏های با فیلتر ان 95 دارند. پس برای پیدا کردن ماسک مناسب ابتدا باید شرایط خود را مشخص کنیم.

قیمت ماسک فیلتردار

یکی دیگر از مهم‏ترین موارد برای ماسک فیلتردار قیمت آن است. بیشتر این ماسک‏ها ساخت خارج از کشور هستند و وارداتی محسوب می‏شوند. از این رو با قیمت بیشتری از تولیدات داخل عرضه خواهند شد. همچنین این ماسک‏ها معمولا با استاندارد بالا ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند.

به دلیل اهمیتی که ماسک فیلتر دار دارد نباید قیمت آن برای ما مهم باشد و باید حتما ماسکی که استاندارد است را خریداری کرد. برای اطلاع از قیمت به روز انواع ماسک فیلتردار بهتر است به سایت‏های فروش این ماسک‏ها مراجعه کرد. در این سایت‏ها می‏توان به صورت دقیق قیمت را مشاهده کرد و از آن آگاه شد. هم‏چنین می‏توان از فروشگاه‏های حضوری نیز قیمت را استعلام کرد.

خرید ماسک فیلتر دار

خرید ماسک فیلتردار هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام می‏شود. فروش ماسک فیلتر دار توسط تعداد بسیاری از سایت‏های آنلاین شاپ انجام می‏شود که می‏توانید خرید را به راحتی از طریق کارت بانکی خود انجام دهید. هم‏چنین امکان خواندن نظر کاربران نیز در این سایت‏ها وجود دارد. هم‏چنین به صورت حضوری هم می‏توانید به این فروشگاه‏های تجهیزات ایمنی مراجعه کرده و یا از داروخانه‏های ماسک فیلتردار مورد نظر خود را خریداری کنید. این موضوع را در نظر داشته باشید که باید به فیلتر ماسک و در صورت پارچه‏ای بودن به جنس پارچه باید بسیار توجه شود.