۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

شیلد صورت

تنظیم جهت نزولی

   

3 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

3 مورد

شیلد صورت

شیلد صورت همانطور که از نامش پیدا است برای محافظت از صورت و چشم در برابر پرتاب و انعکاس سایر اجسام و یا تشعشعات می باشد. شیلد صورت دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام با توجه به شرایطی که مورد استفاده قرار می گیرند طراحی و ساخته شده است. شیلد صورت نیز با توجه به کاربرد آن که محافظت از سر و صورت است در دسته لوازم و تجهیزات ایمنی و در کنار دستکش کار، کفش کار، کمربند ایمنی و سایر لوازم ایمنی دسته بندی شده است. پیشنهاد میکنیم در این مطلب با الکتروابزار همراه باشید تا راهنمای خرید این وسیله ضروری را برای شما شرح دهیم.

شیلد صورت

همانطور که در بالا بیان کردیم، شیلد صورت یک وسیله بسیار ضروری است. این وسیله توسط بند و یا قلاب هایی بر روی صورت محکم شده و صورت را در برابر پرتاب خرده مصالح یا فلزات و یا سایر انعکاس و تشعشات مانند جوشکاری محافظت می کند. این وسیله دارای یک تلق شفاف و یا دودی در جلوی صورت بوده که با توجه به کیفیت آن کلاس بندی می گردد.

انواع شیلد صورت

انواع مختلفی از شیلد صورت وجود دارد که هرکدام با استفاده از ویژگیهای خود باعث سلامت افرادی که در معرض خطرات هستند، میشود. در زیر مهم‏ترین انواع شیلد را بیان می‏کنیم.

·         شیلد صورت شفاف

همان‏طور که از نام آن پیداست، این شیلد ها دارای صفحه شفاف بوده و استفاده کننه به راحتی می تواند اطراف را ببیند و این نوع شیلد برای جلوگیریر از برخورد شیئ به صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

·         شیلد مخصوص جوشکاری

این نوع از شیلد صورت برای جلوگیری از برخورد تشعشیعات ناشی از جوشکاری و یا موارد شبیه به این مورد استفاده قرار می گیرد.

·         شیلد صورت پزشکی

این شیلدها برای استفاده از مزاکز درمانی تهیه شده و به همین علت باید از نظر بهداشتی و تمیزی دارای شرایط ویژه ای بوده و به عبارتی استرلیزه باشند زیرا امکان استفاده در تمامی بخش های مراکز درمانی را داشته باشند.

·         شیلد صورت بهداشتی

این نوع شیلد به صورت عمومی و برای هر کاری که نیاز به محافظت صورت داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد. در سال های کرونایی استفاده از این شیلد برای محافظت از انتشار ویروس کرونا به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

قیمت شیلد صورت

از دیگر فاکتورهایی که هنگام خرید یک وسیله از جمله شیلد صورت به آن توجه می‏کنیم، قیمت آن است. قیمت شیلد صورت به نوع آن و جنس استفاده شده بستگی دارد. هرچقدر از کیفیت بالا در این وسیله استفاده شده باشد، قیمت نیز بالاتر است.

هم‏چنین شیلدهای ساخت خارج از ایران معمولا گران‏تر از ایرانی‏ها هستند. پس اگر نیاز به خرید شیلد صورت ارزان‏تر دارید، باید از نوع ایرانی آن خریداری کنید. برای آگاهی از قیمت اصلی این کمربند می‏توانید به سایت‏ اینترنتی الکتروابزار مراجعه کرده و قیمت به روز را مشاهده کنید.

خرید شیلد صورت

برای خرید شیلد صورت بهتر است ابتدا به کیفیت آن توجه کنیم. شیلدهایی که کیفیت پایین داشته باشند ممکن نتوانند کارایی لازم را داشته باشند. فروش شیلد صورت در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار میسر شده و امکان خرید این وسیله از طریق منوی تجهیزات ایمنی فراهم شده است.