۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

محافظ گوش

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

محافظ گوش

در بسیاری از مشاغل که شخص در معرض آلودگی صوتی بالا قرار دارد، وجود یک محافظ گوش یا گوش گیر بسیار ضروری است. با این حال این وسیله می‏تواند باعث تمرکز بیشتر نیز هنگام کار و یا مطالعه کردن شود. این وسیله نیز با توجه به محافظت از گوش در قسمت تجهیزات ایمنی دسته بندی شده و در کنار لوازمی همچون دستکش کار و ماسک جوشکاری و سایر ملزومات ایمنی قرار داده می شود.

 در ادامه این مطلب الکتروابزار به شما راه‏های خرید یک محافظ گوش عالی را معرفی می‏کند و شما را با این وسیله آشنا خواهد کرد.

گوشی صدا گیر

همان‏طور که در بالا بیان کردیم محافظ گوش یا گوشی صدا گیر یکی از وسایلهای مورد نیاز برای بسیاری از مشاغلی است که در مکان‏های پر سر و صدا قرار دارند. اگر فرد بخواهد مدت زمانی زیادی را در این مکان‏ها کار کند ممکن است باعث سلب آسایش یا دست رفتن تمرکز وی موقع کار شود. به همین دلیل استفاده از گوش گیر معمولا الزامی دیده میشود.

انواع گوشی صدا گیر

بر اساس استفادهای که شما دارید، انواع مختلفی از محافظ گوش یا گوش گیر در بازار وجود دارند که هر کدام با یکدیگر از نظر ظاهری متفاوت هستند. بنابراین باید در میان این انواع موارد مورد استفاده خود را پیدا کنید و سپس بر همان اساس خرید خود را انجام دهید. در زیر تعدادی از محافظ گوش‌های رایج را معرفی خواهیم کرد.

·         گوش گیر صدا

یکی از رایج‏ترین انواع محافظ گوش، گوش گیر صدا است. این وسیله مانند یک هدفون است که بر روی سر قرار گرفته و گوش را در برابر صداهای بلند محافظت میکند. این نوع از گوش گیر برای نوزادان تا افرادی که در محیط‏های پر سروصدا فعالیت دارند، کاربردی است.

·         گوش گیر مطالعه

نمونه دیگری از محافظ گوش وجود دارد که برای مطالعه استفاده میشود. این محافظها کوچک بوده و درون گوش قرار میگیرد. اگر هنگام مطالعه و درس خواندن تمرکز ندارید یا اینکه در محیط شلوغ قصد مطالعه دارید می‏توانید از این محافظ گوش استفاده کنید.

قیمت گوشی صدا گیر

اگر نیاز به خرید محافظ گوش‏ های بسیار پیشرفته دارید باید مبلغ بالایی را پرداخت کنید. البته برای آگاهی از قیمت دقیق باید به سایت‏های فروش اینترنتی مراجعه کنید و قیمت‏های جدید را استعلام کنید. با این حال گوش گیرهای ساده معمولا ارزان هستند و قیمت بالایی ندارند. این محصولات ممکن است وارداتی نیز باشند. در این صورت قیمت آن بالاتر از محصولی است که در داخل کشور تولید میشود. هم‏چنین هرچقدر گوش گیر با کیفیت‏تر باشد قیمت آن نیز بالاتر میرود.

خرید گوشی صدا گیر

تا به اینجا با انواع رایج گوشی صدا گیر آشنا شدید و درباره قیمت آن‏ها نیز اطلاعاتی را به دست آوردیم. حال به خرید این محصول مهم خواهیم رسید. برای خرید ابتدا کیفیت محافظ گوش را بررسی کنید. باید کاملا عایق صدا باشد و هیچ صدایی را به گوش شما نرساند. همچنین اگر قصد خرید برای نوزاد را داریم باید گوش گیر کاملا مناسب سر نوزاد باشد.

 برای خرید این محصول نیز می‏توان به فروشگاه‏های معتبر مراجعه کرده یا اینکه از طریق سایت‏های معتبر اینترنتی مانند الکتروابزار این محصولات را به صورت آنلاین خریداری کرد و برای آشنایی بیشتر با آن توضیحات مربوط به محصول و نظرات کاربران را بخوانیم.