۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پمپ آب

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

پمپ آب

پمپ آب وسیله ای است که برای جابجایی آب با قدرت و فشار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله می تواند آب یا هر نوع مایعات دیگر را به ارتفاع بالا و با فشار نسبتا قوی انتقال دهد. از همین رو برای ساخت حوضچه ها و یا انتقال آب به طبقات بالای ساختمان از آن استفاده می شود. پمپ آب برای مصارف خانگی و ساختمانی، آبیاری، مصارف صنعتی و... کاربرد دارد. پمپ های آب مصارف گوناگونب دارند اما انواع بنزینی آن که به آن روبین نیز گفته می شود برای جاهایی که برق شهری در دسترس نباشد بسیر مفید می باشد، در کل ابزاری مانند موتور برق بنزینی، اره موتوری و یا بسیاری از ابزار بادی و بنزینی را می توان به عنوان ابزار جایگزین برقی مورد استفاده قرار داد. در ادامه شما را با انواع پمپ آب آشنا کرده و اطلاعات بیشتری درخصوص این وسیله به شما ارائه خواهیم داد.

انواع پمپ آب

پمپ آب با توجه به کاربردی که دارد در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. رایج ترین انواع پمپ آب عبارتند از:

·         پمپ آب جتی

·         پمپ آب خانگی از نوع بوستر

·         پمپ آب سانتریفیوژ

·         پمپ آب بشقابی

·         پمپ آب خانگی با مخزن انبساط یا منبع تحت فشار

·         پمپ آب خانگی با کلید اتوماتیک

بهترین پمپ آب خانگی

برای انتخاب بهترین پمپ آب خانگی باید معیارهای زیادی را در نظر داشته باشید. متاسفانه برخی از افراد قیمت را تنها معیار خود قرار می دهند و به سراغ خرید پمپ های ارزان قیمت و بی کیفیت می روند. در حالی که این پمپ ها خیلی زود از کار افتاده و عملا پول افراد هدر می رود. اگر قصد دارید بهترین پمپ آب خانگی را خریداری نمایید، به فاکتورهای زیر توجه کنید:

·         تعداد طبقات آپارتمان

·         تعداد شیرهای آب موجود در کل ساختمان

·         میزان مصرف آب

·         متراژ واحدهای آپارتمان

لیست قیمت پمپ آب خانگی

قیمت پمپ آب خانگی با توجه به نوع و کاربرد آن و همچنین برند سازنده پمپ متفاوت خواهد بود. از همین رو نمی توان قیمت دقیقی اعلام کرد. شما می توانید لیست قیمت پمپ آب خانگی را در الکترو ابزار مشاهده کرده و مطابق با نیازتان برای خرید بهترین گزینه تصمیم گیری کنید.

خرید پمپ آب خانگی

روش های زیادی برای خرید پمپ آب خانگی وجود دارد. شما می توانید با مراجعه به مراکز مختلف، برای خرید این وسیله اقدام نمایید. اما در زمان خرید به هیچ عنوان نکاتی که در بخش های قبلی عنوان شد را فراموش نکنید.

به عنوان نکته پایانی به شما یادآور می شویم که فروشگاه الکتروابزار یکی از بهترین مراکز برای خرید انواع پمپ آب به شمار می رود. شما می توانید پمپ آب مورد نظر خود را با بهترین قیمت از این فروشگاه خریداری کرده و از کیفیت و اصالت آن اطمینان کامل داشته باشید.