۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

شمشاد زن بنزینی

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

شمشاد زن بنزینی

شمشادها گیاهان خاص و زیبایی هستند که برای مرتب کردن و نظم دهی آن ها از دستگاه هایی با عنوان شمشاد زن بنزینی استفاده می شود. برای فعالیت های محدود باغبانی می توان از دستگاه هایی مانند شمشاد زن دستی و یا شاخه زن دستی، قیچی چمن زن و ... استفاده نمود اما وقتی حجم کار افزایش می یابد بایست برای افزایش سرعت کار و راندمان بالاتر از نمونه های برقی یا بنزینی همچون شاخه زن بنزینی، علف زن بنزینی و شمشاد زن بنزینی و ... استفاده نمود.

شمشاد زن بنزینی

شمشاد زن بنزینی یکی از انواع این وسیله هاست که برای هرس کردن درختان کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. نکته مهم این دستگاه ها آن است که پایه کار آن ها مشابه اره موتوری بوده و دارای تیغه های ثابت و متحرک هستند.

شمشاد زن موتوری بنزینی

شمشاد زن های موتوری بنزینی یکی از قوی ترین انواع شمشاد زن ها شناخته می شوند که همانند نام شان از سوخت بنزین استفاده می کنند.

بهترین مارک شمشاد زن بنزینی

شمشاد زن بنزینی از دسته وسایل پرکاربردی است که به علت ایمنی مناسب و نگهداری راحت از سایرین معروف تر شده است. از محبوب ترین مارک های موجود در بازار می توانیم به شمشاد زن بنزینی کرون، تاپ گاردن، افکو و.. اشاره کنیم.

قیمت شمشاد زن بنزینی

شمشاد زن های بنزینی انواع متفاوتی دارند و قیمت آن ها از رنج ۳ میلیون تومان شروع شده و در مدل های بسیار معروف و باکیفیت تا ۲۰ میلیون تومان نیز می رسد.

خرید شمشاد زن بنزینی

برای خرید این دستگاه ها می توانید به صورت حضوری و مستقیم اقدام کرده و یا در فروشگاه های معتبر اینترنتی ثبت سفارش انجام دهید. برند الکتروابزار یکی از منابع معتبریست که با تامین طیف وسیعی از شمشاد زن های بنزینی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید دستگاه مورد نظرتان را با به صرفه ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

کلام پایانی

همانطور که گفته شد، شمشاد زن های بنزینی انواع مختلفی دارند که برای انتخاب مناسب ترین مدل آن ها ابتدا باید به فاکتورهای متفاوتی مانند نوع کارایی، حجم کار، توان دستگاه، وزن و اندازه و.. توجه کنید.