۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پمپ باد فندکی

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

کمپرسور فندکی

کمپرسور فندکی از دسته وسایل بسیار پرکاربرد در ماشین به شمار می رود که از آن برای باد زدن لاستیک ماشین در شرایط اضطراری و یا باد زدن هر وسیله بادی دیگر می توان استفاده نمود. این وسیله که با عنوان پمپ باد فندکی هم شناخته می شود، انواع مختلفی داشته و برای تولید باد مناسب جهت باد کردن لاستیک ها و.. کاربرد دارد البته قدرت این دستگاه نسبت به کمپرسور باد بسیار کمتر است ولی در مواقع خاص بسیار کاربردی بوده و قرار دادن آن در کنار جعبه ابزار خودرو می تواند بسیار مفید واقع شود.

پمپ باد فندکی

همانطور که گفتیم؛ پمپ باد فندکی توانایی تولید باد با قدرت های متفاوتی دارد که از طریق اتصال به فندکی ماشین نیز قابل استفاده خواهد بود و شما به کمک آن ها می توانید کم بادی لاستیک ها و حتی پنچری شان را برطرف کنید. برخی از کمپرسورهای فندکی علاوه بر اتصال به بخش فندکی ماشین، به انبر مجهز بوده و به باتری نیز متصل می شوند.

انواع پمپ باد فندکی

شناخت انواع مختلف پمپ باد فندکی به ما کمک می کند تا در مواقع مختلف بتوانیم از بهترین نوع این دستگاه ها کمک بگیریم. رایج ترین انواع این کمپرسورها به صورت زیر می باشد:

. پمپ باد فندکی ماشین

این کمپرسور با برق ۱۲ ولت خودرو کار کرده و به کمک کابل به بخش فندکی متصل می شود. خود این نوع کمپرسو دارای دو مدل تک سیلندر و دو سیلندر می باشد که برخی از آن ها به کابل USB نیز مجهز شده اند. در این مدل ها انواع تک سیلندر وزن کمی داشته و به علت فشار باد کم برای مواردی مانند باد کردن لاستیک های خودرو، توپ، دوچرخه و.. مناسب خواهند بود. در مقابل پمپ های دو سیلندر قرار دارند که به خاطر قدرت بالاترشان عمل باد کردن لاستیک های ماشین را با سرعت بیشتری انجام می دهند.

. پمپ فندکی با قابلیت اتصال به باتری

این گروه از کمپرسورهای فندکی به یک کابل مجهز شده اند که به کمک آن می توان پمپ را به باتری ماشین نیز متصل کرد. این کمپرسورها از طریق اتصال به سر مثبت و منفی باتری خودرو به کار افتاده و به راحتی قابل استفاده خواهند بود.

. پمپ فندکی با قابلیت اتصال به برق شهر

نمونه های جدید این نوع پمپ بادها علاوه بر قابلیت کار با برق ماشین امکان استفاده از برق شهری را داشته و به عبارتی دو منظوره طراحی شده و راندمان بالاتری نسبت به نمونه های قدیمی تر دارند.

 

بهترین مارک پمپ باد فندکی ماشین

برای انتخاب بهترین پمپ باد فندکی ماشین باید موارد مختلفی مانند راحتی، ماندگاری، قدرت، ایمنی، وزن و.. توجه کنیم. یکی از دیگر از فاکتورهای مهم در این زمینه مارک و برند پمپ می باشد که امروزه از بهترین های آن ها می توانیم پمپ باد فندکی ایکس وان، گالان، رونیکس، کنزاکس، ایکس سان، بلک اند دکر و.. را معرفی کنیم.

قیمت پمپ باد فندکی

محبوب ترین مارک های پمپ باد فندکی در بازار با توجه به نوع کارایی شان قیمت های متفاوتی دارند، اما به طور کلی از رنج حدود ۴ میلیون تومان قابل سفارش خواهند بود.

خرید پمپ باد فندکی

شما برای خرید پمپ باد فندکی می توانید به صورت حضوری و مستقیم اقدام کرده و یا برای صرفه جویی در وقت و هزینه، از فروشگاه های معتبر و آنلاین کمک بگیرید. برند الکتروابزار با دارا بودن طیف وسیعی از پمپ های بادی به شما این امکان را می دهد تا با توجه به نیازتان بتوانید بهترین نوع ممکن را با به صرفه ترین قیمت خریداری کنید.

نمایندگی فروش کمپرسور باد فندکی

برند الکتروابزار یکی از تامین کننده هاییست که بدون داشتن هیچ گونه واسطه محصولات مورد نظر شما را تهیه کرده و از همین رو قیمت مناسب تری را ارائه می دهد، بنابراین شما برای تجربه یک خرید ایمن و به صرفه می توانید از خدمات فروشگاه استفاده کنید.

کلام پایانی

همانطور که متوجه شده اید، پمپ های باد فندکی انواع مختلفی دارند که این موضوع هرکدام از آن ها را برای شرایط و موقعیتی متفاوت مناسب کرده است. بنابراین برای خرید این دستگاه ها پیش از هر چیز باید به کاربرد وسیله مورد نظر و نحوه استفاده تان توجه داشته باشید.