۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

منگنه کوب بادی

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

منگنه کوب بادی

منگنه کوب بازی ابزاری است که برای اتصال دو قطعه مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اتصال دو قطعه به کمک این دستگاه بسیار راحت تر و بی دردسرتر از روش های دیگر مثل پرچ کردن یا چسب زدن است. منگنه زن بادی ظاهری شبیه به تفنگ داشته و برای کارهای ساخت و ساز و نجاری مورد استفاده قرار می گیرد. کار کردن با این دستگاه بسیار راحت بوده و به شما امکان می دهد در مدت زمان کوتاهی قطعات مختلف را به صورت کاملا محکم به هم وصل کنید.

منگنه کوب بادی و میخکوب بادی انرژی مورد نیاز خود را از هوای فشرده که توسط پمپ باد ذخیره می شود به دست می آورد، به همین دلیل قدرت و سرعت بی نظیری دارد. در ادامه انواع این دستگاه و سایر اطلاعات مفید در مورد منگنه زن بادی را به شما ارائه خواهیم داد. همراه ما باشید!

انواع منگنه کوب

دستگاه های منگنه کوب با توجه به کاربرد و نوع منبع تغذیه به سه نوع کلی منگنه کوب دستی، برقی و بادی تقسیم می شوند.

1.    منگنه کوب دستی: این مدل ساده ترین نوع منگنه کوب ها است و با نیروی دست کار می کند. این مدل برای کاربردهای بسیار ساده مثل منگنه زدن کارتن، کتاب، روکش کردن سطوح مختلف و... استفاده می شود.

2.   منگنه کوب برقی: این مدل هم با جریان برق و هم با باتری کار می کند و سرعت بسیار بالایی دارد. کار کردن با این مدل بسیار راحت است و برای انواع کاربردهای فنی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

3.  منگنه کوب بادی: این مدل یک کمپرسور هوا دارد و انرژی مورد نیاز خود را از نیروی باد می گیرد. این مدل نسبت به نوع برقی قدرت بالاتری دارد، اما برای استفاده از آن باید نکات ایمنی بیشتری را مدنظر قرار داد. همچنین خرید منگنه کوب بادی نسبت به برقی به دلیل کیفیت بالاتر نیاز به بودجه بیشتری دارد.

بهترین مارک منگنه کوب بادی

برای خرید بهترین منگنه کوب بادی، حتما باید با برندهای معروف بازار آشنا باشید. برخی از این برندها عبارتند از:

·         بوش

·         رونیکس

·         ب آ

·         جیت

·         آروا arva

·         توسن

قیمت منگنه کوب بادی

قیمت دستگاه منگنه کوب یکی از مهمترین معیارها برای خرید این دستگاه است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال عواملی همچون مدل دستگاه، برند تولید کننده، قدرت، اندازه، جنس بدنه، کشور سازنده و... از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت این دستگاه هستند.

شما می توانید برای خرید منگنه کوب بادی ارزان ولی با کیفیت و برند به فروشگاه الکتروابزار مراجعه کنید. این فروشگاه نماینده رسمی بسیاری از برندهای بزرگ است و به همین دلیل قیمت دستگاه منگنه کوب در این فروشگاه از هرجای دیگر ارزانتر خواهد بود.

خرید منگنه کوب

برای خرید منگنه کوب بادی باید به نکات خاصی توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین منگنه کوب بادی را انتخاب کنید. یکی از این نکات، توجه به قدرت و سرعت دستگاه است. آرگونومیک بودن طراحی دستگاه، خوش دست بودن، کیفیت ساخت، وزن سبک و مناسب و برند سازنده از دیگر نکات مهم برای خرید منگنه زن بادی هستند.

شما می توانید برای خرید منگنه کوب بادی ارزان و با کیفیت و همچنین استوپ منگنه بادی به فروشگاه الکتروابزار مراجعه نمایید.