۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آچار بکس بادی

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

بکس بادی

ابزارآلات بادی دسته ای از ابزارآلات هستند که با استفاده از فشار گاز و تبدیل کردن آن به نیروی مکانیکی تولید نیرو می کند. نیروی تولید شده توسط این ابزار بسیار بالاست و معروفت ترین ابزار بادی را می توان بکس بادی دانست. بکس بادی یک آچار است که نیروی بسیار زیادی دارد و برای باز و بسته کردن پیچ و مهره ها به کار می ورد.

بکس بادی که به آن آچار بادی نیز می گویند به طور گسترده در کارهای صنعتی استفاده می شود. از جمله مواردی که بکس بادی در آنها استفاده می شود شامل کارخانه جات، کارهای صنعتی، تعمیرگاه های صنعتی و کارگاه های تعمیر است. ابزار بادی ابزار پر قدرتی هستند که نیروی خود را از انتقال هوای فشرده می گیرند، منبع نیروی این دستگاه ها کمپرسور باد بوده که به تناسب مصرف باید سایز مورد نیاز آن را انتخاب نمود.

نمونه های بکس برقی و بکس شارژی نیز در بازار موجود بوده اما هیچ کدام نتوانسته اند جای بکس بادی را بگیرند.

انواع بکس بادی

بکس بادی بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند کاربرد و مکانیزم ضربه به انواع مختلفی تقسیم می شود. یکی از انواع آچار بادی، بکس بادی سنگین است. بکس بادی سنگین  در ساخت و تعمیرات خودرو به کار می رود. از دیگر انواع بکس بادی می توان به آچار بادی صنعتی اشاره کرد. همان طور که  از اسم آن پیداست آچار بادی صنعتی در مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. اما بهترین بکس بادی کدام است؟ در ادامه پاسخ این سؤال را خواهید یافت.

بهترین مارک بکس بادی

برای مشخص کردن بکس بادی باید فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت. از جمله این فاکتورها نظرات مصرف کنندگان این محصول است. هرچقدر نظرات مشتریان مثبت باشد مطمئناً به انتخاب بهترین مارک بکس بادی نزدیک تر خواهید بود.

اگر با بکس بادی کار کرده باشید حتماً می توانید کیفیت آن را بررسی کنید. هرچقدر کیفیت آن بالاتر باشد طبیعتاً آن مارک می تواند بین بهترین ها باشد. از بهترین برندهای بکس بادی بازار می توان به بکس باذی جنیوس، بکس بادی نووا، بکس بادی تاپ تول اشاره نمود.

قیمت بکس بادی

قیمت بکس بادی تحت تأثیر عوامل مختلفی است به همین دلیل نمی توان یک قیمت مشخص برای آن در نظر گرفت. از مهم ترین عواملی که قیمت بکس بادی را تحت تأثیر قرار می دهد نوع آن است. بکس بادی انواع مختلفی  دارد و قیمت هرکدام با دیگری تفاوت دارد. از دیگر عوامل تاثیرگذار می توان به کیفیت بکس بادی اشاره کرد. طبیعی است که هرچقدر کیفیت آن بالاتر باشد قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

گذشته از این موارد فروشگاهی که از آن خرید می کنید نیز بر قیمت بکس بادی اثر دارد. اگر از یک فروشگاه منصف خرید کنید بکس بادی را با قیمت واقعی تر و مناسب تری خریداری می کنید. طبیعی است که خرید از یک نمایندگی بکس بادی امن تر و به صرفه تر خواهد بود.

خرید بکس بادی

در خرید بکس بادی ابتدا هدفتان را از خرید مشخص کنید. برای خریدن بهترین بکس بادی که متناسب با نیازتان باشد به مشاوره نیاز دارید. برای دریافت مشاوره می توانید با الکترو ابزار تماس بگیرید. فروشگاه یا بهتر است بگوییم نمایندگی بکس بادی الکترو ابزار در انتخاب بکس بادی مناسب با نیازتان راهنمای شما خواهد بود. همچنین اگر به دنبال ارزان ترین بکس بادی هستید الکترو ابزار می تواند به شما کمک کند. کافی است با مشاورین آن تماس بگیرید و بهترین بکس بادی را با مناسب ترین قیمت از آن ها دریافت کنید.