۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پیستوله برقی

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

پیستوله برقی

در گذشته هنگامی که افراد تصمیم به رنگ کردن سطحی را داشتند باید حتما از قلم مو یا فرچه رنگ استفاده می‌کردند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع ابزار برقی، پیستوله برقی ساخته شده است که کار رنگ کردن را بسیار ساده می‌کند. به دلیل اهمیت خرید این دستگاه با الکترو ابزار همراه باشید تا اطلاعات جامع و کافی درباره پیستوله یا رنگ پاش برقی را در این مطلب به شما ارائه دهیم.

پیستوله برقی چیست؟

بهتر است در ابتدا به طور کامل بدانیم که پیستوله برقی چیست و سپس درباره خرید آن اطلاعات کسب کنیم. پیستوله رنگ پاش برقی یکی از مهم‌ترین ابزارها است که انواع رنگ را به صورت پاششی روی سطوح می‌نشاند. این دستگاه سرعت رنگ زدن سطوح را بسیار بالا برده و هم‌چنین کیفیت کار را هم بیشتر کرده است. با استفاده از پیستوله برقی رنگ به تمام سطح رسیده و یکدست می‌شود. که البته هر چه کیفیت دستگاه بهتر باشد سطح تمام شده بهتری به ما خواهد داد.

نحوه کاربرد پیستوله برقی

نحوه کار با پیستوله برقی بسیار آسان است. این دستگاه یک مخزن برای رنگ دارد که توسط هوا رنگ بیرون آمده از این مخزن به صورت پودری روی سطح می‌نشیند. کاربرد رنگ پاش برقی هم برای بسیاری از موارد از جمله رنگ کردن دیوار، فلزات و نرده‌ها، محصولات کارخانه‌ها و مبلمان در نظر گرفته می‌شود‌. در زمان استفاده از دستگاه پیستوله برقی حتما دفترچه راهنمای دستگاه را قبل از استفاده مطالعه نموده و نکات لازم مانند رعایت فاصله نازل پیستوله تا دیوار و یا صاف نمودن رنگ را رعایت نموده تا سطح یکنواختی داشته باشیم.

بهترین مارک پیستوله برقی

برندها و مارک‌های مختلفی از پیستوله برقی در بازار فعالیت دارند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. معمولا برندهای خارجی در این زمینه پرطرفدارتر هستند. زیرا از کیفیت و عملکرد بهتری برخوردارند. از بهترین مارک‌های رنگ پاش برقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

·         بوش

·         هیوندای

·         رونیکس

·         اکتیو تولز

·         کنزاکس

·         توسن

·         نووا

1.        قطعات پیستوله برقی

دستگاه رنگ پاش برقی دارای قطعات مختلفی است و هر فردی که از این دستگاه استفاده می‌کند باید از این قطعات باخبر باشد. در این صورت هنگام خرابی یا تعمیر دستگاه می‌داند که دقیقا برای قسمت آن مشکل پیش آمده و آن را سریع رفع می‌کند. از قعطات پیستوله برقی می‌توان به فیلتر، ساچمه، سیم تغذیه، سوئیچ، بوبین، لوله برنجی، بدنه اصلی، فنر پستانک و ترمینال می‌توان اشاره کرد.

قیمت پیستوله برقی

بر اساس نوع و کیفیت پیستوله برقی، قیمت آن می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال پیستوله‌های استفاده شده در کارخانه‌ها مخصوصا اگر خارجی باشند، قیمت بیشتری از پیستوله‌های مورد استفاده برای رنگ کردن دیوار دارند. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها می‌توانید به سایت‌های فروش اینترنتی مراجعه کنید‌.

راهنمای خرید پیستوله برقی

برای خرید پیستوله برقی یا رنگ پاش باید به نکاتی توجه کنید. اولین نکته این است که کیفیت محصول باید بالا باشد. تمامی قطعاتی که در بالا بیان کردیم باید کنترل شوند و از نظر سالم بودن مورد بررسی قرار داده شوند. بدنه اصلی، سیم تغذیه و لوله برنجی باید سالم بوده و رنگ پاش برقی باید از طرف فروشنده دارای گارانتی باشد.