۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اره فارسی بر

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

اره فارسی بر

اره فارسی بر چیست؟ اره فارسی بر یکی از انواع اره های برقی است که در صنایع چوبی برای برش الوارها و قطعات چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از اره فارسی بر میتوان چوب را به قطعات منظمی تبدیل کرد که دارای زاویه دقیق برش هستند. اره فارسی بر یکی از انواع اره پرکاربرد و مهم در کارگاه های نجاری است. با استفاده از این ابزار میتوان با سرعت و دقت بالا چوب را برش داد. این اره دارای یک تیغه است که حفاظ دارد و امکان تغییر زاویه برای برش های افقی را نیز دارا می‌باشد. انواع اره فارسی بر به صورت رومیزی و ایستاده در بازار موجود هستند. اره فارسی بر ایستاده دارای دقت بسیار بالایی است؛ اما برای برش چوب دارای محدودیت است و دقت آن بیشتر برای برش پروفیل می‌باشد. اره های فارسی بر ایستاده وزن بالایی دارند و بدنه آن ها از جنس چدن است. جابجا کردن این ابزار بسیار سخت است. انواع اره فارسی بر شامل اره فارسی بر ساده و اره فارسی بر کشویی می‌شود. توجه داشته باشید که مدل های مختلفی از اره فارسی بر در بازار موجود هستند و هرچه این دستگاه ها مجهز تر باشند، دارای قیمت بالاتری هستند. معمولا این اره ها تخصصی هستند و از آن ها نمی تولن برای کارکرد سایر اره ها استفاده نمود و برای برش های عمومی تر بهتر است از سایر اره ها مانند اره عمود بر استفاده نمود.

 

بهترین مارک اره فارسی بر

بهترین مارک اره فارسی بر با توجه به مشخصات انواع اره فارسی بر و کاربردهای آن متفاوت است. در ادامه برخی از بهترین مارکه ای اره فارسی بر را به شما معرفی می‌کنیم که دارای قابلیت ها و ویژگی های مناسبی برای استفاده هستند.

  • اره فارسی بر رونیکس
  • اره فارسی بر توسن
  • اره فارسی بر آروا
  • اره فارسی بر کرون
  • اره فارسی بر دی سی ای
  • اره فارسی بر ماکیتا
  • اره فارسی بر متابو

 

 

 کاربرد اره فارسی بر

کاربرد اره فارسی بر با توجه به انواع آن متفاوت است.

·    معمولاً اره های فارسی بر ساده برای ایجاد یک زاویه در انتهای قطعه های چوبی و انجام برش های مداوم با اندازه های مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال برای ساختن چارچوب های یک سازه چوبی و یا هنگامی که نیاز به برش چوب با زاویه ۹۰ درجه است، استفاده می‌شود.

·    اما اره فارسی بر کشویی، دارای سرعت عمل و ظرفیت برش بالاتری است. موتور اره فارسی بر کشویی و تیغه آن به گونه ای طراحی شده که بر روی یک بازوی متحرک در حال حرکت است و قطعات را با طول های بلند برش می‌دهد.

 

قیمت اره فارسی بر

قیمت اره فارسی بر با توجه به مشخصات آن، نوع اره فارسی بر، مدل رومیزی یا ایستاده، استفاده از موتورهای آرمیچر یا دینامی، متفاوت است. خریداران گرامی میتوانند جهت استعلام قیمت انواع اره فارسی بر به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایند.

 

راهنمای خرید اره فارسی بر

برای خرید اره فارسی بر و سایر ابزارآلات برقی و شارژی می‌توانید با شماره های بخش فروش مرکز فروش انواع ابزارآلات برقی و شارژی الکترو ابزار تماس حاصل فرمایید. این مجموعه با حذف واسطه ها به صورت مستقیم انواع ابزارآلات برقی و شارژی باکیفیت را از شرکت های تولید کننده خریداری می‌کند و با قیمتی منصفانه و کاملا مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.