۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سشوار صنعتی

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

سشوار صنعتی

سشوار صنعتی چیست؟ سشوار صنعتی یکی از ابزار های الکتریکی است که انرژی برق را به باد گرم تبدیل می کند. عملکرد سشوار صنعتی بسیار شبیه سشوار خانگی است، اما این دستگاه حرارت بسیار بالایی دارد و میزان باد خروجی از آن نسبت به سشوار خانگی بسیار بالا تر و گرم تر است. توان و قدرت بالای سشوار صنعتی بسیار بالا است و دمای حدود ۵۰۰ درجه سانتی گراد تا ۷۰۰ درجه سانتی گراد را تولید می کند. این ابزار برقی قابلیت تنظیم درجه حرارت را دارد. سشوار صنعتی از دو بخش اصلی موتور و المنت برای تولید گرما تشکیل شده است. موتور دمنده دستگاه نیز برای بیرون راندن هوای گرم استفاده می شود. سشوار های صنعتی دارای یک سیستم تنظیم میزان باد و گرما هستند.

 

انواع سشوار صنعتی

سشوار صنعتی با نام دیگری نیز شناخته می‌شود. در برخی از صنایع به آن تفنگ حرارتی گفته می شود. عملکرد آن بسیار شبیه سشوار آرایشی است و دارای یک فن و موتور دمنده است. کاربرد سشوار صنعتی در قسمت‌های پیش عنوان شد؛ اما سشوار صنعتی دارای انواع مختلفی است. این سشوار ها نسبت به سشوار های خانگی سایز بزرگ تری دارد و گرمای بیشتری تولید می کند. از انواع سشوار صنعتی می توان به سشوار گازی، سشوار برقی و سشوار دیجیتال اشاره کرد.

 

کاربرد سشوار صنعتی

کاربرد سشوار صنعتی در مواردی است که نیاز به حرارت بالا وجود دارد. دمای تولید شده توسط سشوار صنعتی بسیار بالا است و برای گرم کردن لوله های پلاستیکی، کندن روکش های بسته بندی، شیرینگ کردن، خشک کردن، رنگ رنگ زدایی و سایر کارهای شبیه به این مورد استفاده قرار می گیرد. کشورهای صنعتی شعله آتش ایجاد نمی کند. در برخی از مصارف ممکن است شعله آتش به کار آسیب بزند. به همین خاطر در این موارد است شوار صنعتی استفاده می شود یکی از رایج ترین کاربرد ها و موارد استفاده سشوار صنعتی پاک کردن و زدودن رنگ از روی دیوار است.

 

قیمت سشوار صنعتی

قیمت سشوار صنعتی و انواع مختلف آن با توجه به ویژگی هایی که دارند و مشخصات سشوار صنعتی نوع برند و کاربرد آن ها متفاوت است. جهت آشنایی با انواع سشوار صنعتی می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه کنید. قیمت سشوار صنعتی در این فروشگاه نسبت به سایر فروشگاه های دیگر کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی است.

 

خرید سشوار صنعتی

جهت خرید بهترین سشوار صنعتی می توانید با شماره های بخش فروش فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار تماس بگیرید. با توجه به کاربردهای متنوع سشوار صنعتی مانند خم کردن لوله پلاستیکی، زدودن رنگ از روی دیوار، پاک کردن آلودگی ها از روی سطوح مختلف، گرم کردن و شرینگ کردن بسته بندی محصولات، دودی کردن شیشه اتومبیل، گرم کردن شیشه طلقی، نرم کردن لوله های سفت و سخت و ... بسیاری از صنایع مختلف برای خرید این محصول اقدام می کنند. توصیه ما به شما خرید انواع سشوار صنعتی ارزان از طریق فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار است. این مجموعه با حذف واسطه ها ابزار آلات برقی و شارژی را با قیمت مناسب تر از سایر فروشگاه ها در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.