۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

فرز مینیاتوری

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

فرز مینیاتوری

فرز مینیاتوری چیست؟ به طور کلی فرز مینیاتوری یکی از انواع سنگ فرز است که در طیف وسیعی و به خصوص بسیاری از کارهای ظریف کاری به کار می رود. این ابزار وزن ایده آلی داشته و کار کردن با انواع سری های مختلف از سری های ساب گرفته تا صفحه برش و انواع مته های ریز بسیار راحت می باشد.

کاربرد فرز مینیاتوری

برای آنکه بدانید فرز مینیاتوری چیست باید با کاربرد آن هم آشنا شوید، به طور کلی فرزهای مینیاتوری را برای هر کاری که به برش کاری با دقت بالا نیاز داشته باشد، مورد استفاده قرار می دهند. استفاده از فرز مینیاتوری تنها به حرفه نجاری محدود نمی شود این دستگاه را در دندان سازی، معرق کاری، مجسمه سازی، ساخت ماکت های چوبی و مبلمان به کار می برند.

بهترین مارک فرز مینیاتوری

به طور کلی فرز مینیاتوری چوب شامل انواع زیر می شود:

  • فرز مینیاتوری رونیکس: این نوع فرزمینیاتوری برای برش فلز مناسب است. توان مصرفی آن 170 وات بوده و از قابلیت کنترل سرعت و برش با زاویه برخودار می باشد. این محصول با لوازم جانبی کاملی به مشتری عرضه می شود، به عبارتی هر آنچه که برای کارایی بهتر آن نیاز است همراه محصول به دست مصرف کننده می رسد.
  • فرز مینیاتوری توسن: این نوع فرز مینیاتوری در چین ساخته می شود. این نوع فرزهای مینیاتوری به فرز انگشتی هم معروف هستند و معمولا آن ها را به علت وزن سبک در زمینه های بسیاری مورد استفاده قرار می دهند.
  • فرز مینیاتوری آروا: سیستم هایی که در این ابزار قرار گرفته اند به طور کلی دارای روکش های نسوزی بوده؛ از همین رو ایمنی بالایی دارند.
  • فرز مینیاتوری کرون: این فرز وزنی معادل با 750 گرم داشته و بسیار سبک و خوش دست است. توان مصرفی فرز مینیاتوری کرون 150 وات بوده و از سیستم تغییر دور برخودار می باشد، این نوع از فرزهای میناتوری دسته های نرمی داشته و به همراه آن ها کیف مخصوص به اضافه دفترچه راهنما و ابزارجانبی به مشتری عرضه می شود.
  • فرز مینیاتوری دی سی ای: این نوع از فرزها برای ایجاد برش روی چوب، فلز و سنگ مورد استفاده قرار می گیرد. فرزهای مینیاتوری دی سی ای 600 گرم وزن داشته و از توان مصرفی 105 وات برخوردار هستند.
  • فرز مینیاتوری ماکیتا: فرز انگشتی ماکیتا کمی از فرزهای دیگر بزرگتر است اما از قدرت بیشتری برخودار می باشد. توان مصرفی این فرزها 750 وات بوده و از قابلیت تنظیم گردش دور برخودار هستند.
  • فرز مینیاتوری متابو: این فرزها تقریبا 1.6 کیلو گرم بوده و آن را برای برش چوب، فلز و سنگ مورد استفاده قرار می دهند.

لوازم فرز مینیاتوری

مهم ترین لوازم جانبی یک فرزمینیاتوری عبارت اند از مته با قطرهای مختلف، سنباده، فرچه و پایه. تمام این لوازم روی کیفیت کارایی فرز مینیاتوری چوب تاثیر گذار هستند.

 قیمت فرز مینیاتوری

قیمت فرز مینیاتوری تا حد زیادی به برند و لوازم جانبی آن وابسته است. معمولا هر چه فرز مینیاتوری چوب دارای لوازم جانبی بیشتری باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.

راهنمای خرید فرز مینیاتوری

الکتروابزار یکی از بهترین مراکز فروش برای خرید فرز مینیاتوری است. در این مرکز بهترین فرزهای مینیاتوری به مشتریان عرضه می شود و از این بابت جای هیچ نگرانی نیست. اما به طور کلی هنگام خرید به قدرت و لوازم جانبی این محصول باید توجه داشته و محصولی متناسب با نیاز و کار خود خریداری کنید به عنوان مثال برخی اشتباها فرز مینیاتوری را با مینی فرز یا فرز انگشتی اشتباه می گیرند در صورتیکه کاربرد هر کدام از این ابزار بسیار متفاوت است.