۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

دریل گیربکسی

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

دریل گیربکسی

دریل گیربکسی یکی از انواع مختلف دریل بوده و در دو حالت قدرتی و سرعتی وجود دارد. منظور از گیربکس در دریل مجموعه ای از قطعات مختلف است که توزان را بین نیروی محرکه ورودی را با قدرت خروجی برقرار می کنند. معمولا توازن در این مجموعه به کمک تعدادی دنده که به شکل قابل تغییر یا ثابت کنار یک دیگر قرار دارند، ایجاد می گردد. مشخصه دریل های گیر بکسی نسبت به سایر دریل ها همچون دریل شارژی و دریل چکشی و یا دریل های سبک میزان قدرت آن است که معمولا از موتورهای قدرتمند تر با وات بالاتری برخوردار هستند و علاوه بر این از لحاظ وزنی نیز سنگین تر هستند.

بهترین دریل چکشی گیربکسی

انواع مختلفی از دریل های چکشی گیربکسی در بازار موجود است که بهترین های آن عبارت اند از:

  • دریل گیربکسی رونیکس: دریل های گیربکسی رونیکس تقریبا 3.7 کیلو گرم وزن دارند، این نوع از دریل ها در دو نوع ضربه ای و معمولی ساخته می شود. توان مصرفی دریل های گیربکسی 1050 وات بوده و ولتاژ ورودی آن ها 230 ولت است. دریل های گیربکسی رونیکس قادر به سوراخ کاری روی چوب تا عمق 30 میلی متر، سوراخ کاری روی فلز تا عمق 13 میلی متر و سوراخ کاری روی مصالح ساختمانی تا عمق 16 میلی متر هستند.
  • دریل گیربکسی توسن: وزن این دریل های گیربکسی تقریبا 2.9 کیلوگرم بوده و در چندین نوع ضربه ای، بتن کن، معمولی، نمونه بردار، تخریبی، همزن و دستی تولید می شوند. این نوع از دریل های گیربکسی دارای توان مصرفی 1050 ولت بوده و از ولتاژ ورودی 220 ولت استفاده می کنند. به علاوه دریل های گیربکسی توسن از قابلیت کنترل سرعت برخوردارند.
  • دریل گیربکسی آروا

این نوع از دریل های گیر بکسی توانایی حفر سوراخ تا عمق 30 میلی متری روی چوب، تا عمق 13 میلی متری روی فلز و تا عمق 13 میلی متری روی بتن را دارند. به علاوه دریل های گیربکسی آروا به سیستم گردش به چپ و راست مجهز هستند.

  • دریل گیربکسی ماکیتا

این نوع دریل را می توان دریل گیربکسی قوی دانست چرا که با سرعت بالا توانایی حفر 40 میلی متر سوراخ روی چوب، 8 میلی متر روی فلز و 20 میلی متر در بتن را دارد.

این دریل ها بسیار سبک بوده و وزن آن ها تقریبا 2.3 کیلوگرم است؛ به همین علت کار کردن با آن بسیار ساده و راحت می باشد.

  • دریل گیربکسی متابو

این دریل وزن بسیار سبکی داشته و تا 13 میلی متر توانای حفر سوراخ روی فلز را دارد.

  • دریل گیربکسی کرون

دریل های گیربکسی کرون در یک نوع ضربه ای تولید می شوند و مجهز به سیستم گردش به چپ و راست هستند.

  • دریل گیربکسی دی سی ای

این نوع از دریل ها دارای توان مصرفی 720 وات بوده و برق وردی آن ها 220 ولت است. دریل های گیربکسی دی سی ای در دو نوع ضربه ای و معمولی در بازار موجود هستند.

کاربرد دریل گیربکسی

دریل های گیربکسی از انواع دریل برقی هستند که معمولا از دریل های برقی چکشی و ساده قوی تر هستند این دریل ها برای دو حالت ضربه ای و دریل کاری قابل تنظیم هستند. ظاهر این دریل ها قدری از دریل های برقی که سه نظام شان تا 13 میلی متر است بزرگتر بوده ولی از قدرت بالاتری نیز به خصوص برای سوراخکاری دیوار و یا سوراخکاری ها با قطر بالاتر برخوردار هستند.

قیمت دریل گیربکسی

دریل گیربکسی ارزان را می توانید از الکتروابزار خریداری کنید. االکتروابزار یکی از مراکز فروش اینترنتی ابزارآلات برقی بوده و محصولاتی با کیفیت فوق العاده به مشتریان خود عرضه می کند.

راهنمای خرید دریل گیربکسی

 برای خرید دریل گیربکسی باید به نوع آن توجه کرد. همانطور که در بالا هم گفته شد انواع مختلفی دریل گیربکسی در بازار وجود دارد که هر کدام از توان مصرفی و ویژگی های خاصی برخوردارند. شما باید با توجه به نیاز خود مناسب ترین دریل را خریداری کنید.

البته علاوه بر دقت به مشخصات و  قیمت دریل  همواره نوع برند، خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه نیز از عومل تاثیر گذار در انتخاب یک دستگاه می باشد.