۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سر پیچ گوشتی

تنظیم جهت نزولی

   

14 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

14 مورد

سر پیچ گوشتی

یکی از مهمترین ابزاری که برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره با سرعت بالا و به کمک انواع دریل استفاده می‌شود سر پیچ گوشتی است. این محصول مورد استفاده افراد بسیار زیادی قرار می‌گیرد. از این رو الکتروابزار قصد دارد در این مقاله درباره سر پیچ گوشتی صحبت کند و شما را با راهنمای خرید آن آشنا کند.

معرفی نوک پیچ گوشتی

ابتدا قبل از اینکه انواع سر پیچ گوشتی را مطرح کنیم و راهنمای خرید را ذکر کنیم بهتر است با این وسیله بیشتر آشنا شویم. سر پیج گوشتی وسیلهای است که به صورت مغناطیسی به پیچ گوشتی یا دریل میچسبد و از این طریق می‏تواند کار باز یا بسته کردن پیچ را انجام دهد. در ادامه بیشتر به انواع میپردازیم.

انواع سر پیچ گوشتی

انواع مختلفی از سر پیچ گوشتی در بازار وجود دارد که برای بسیاری از وسایل از آن‏ها استفاده میشود. در زیر تعدادی از این انواع را نام می‏بریم تا با آن‏ها آشنا شویم.

·         پیچ گوشتی دو سر

پیچ گوشتی دو سو یا دو سر برای پیچ های دو سو طراحی شده است. پیچگوشتی دریلی یکی از این انواع است که بسیار مورد استفاده قرار می‏گیرد.

·         سر پیچ گوشتی مغناطیسی

سر پیچ گوشتی مغناطیسی برای انواع سر پیچ گوشتی شارژی مورد استفاده قرار میگیرد نوک پیچ گوشتی برای این انواع هم ممکن است متفاوت باشد.

·         سر پیچ گوشتی ستاره ای

سرپیچ گوشتی ستاره‏ای یا چهارسو نیز یکی دیگر از انواع متداول است که سر پیچ گوشتی دریل نیز نصب میشود.

·         ست سر پیچ گوشتی

همانطور که انواع سر پیچ گوشتی را به صورت جدا می‏توان خریداری کرد. ست سر پیچ گوشتی نیز وجود دارد که می‏توان پیچ گوشتی سر دریلی و انواع آن را در این ست مشاهده کرد.

·         سر پیچ گوشتی بلند

یکی دیگر از انواع بسیار کاربردی برای پیچ گوشتی سر پیچ گوشتی بلند است. این نوع نیز بیشتر از بقیه مورد استفاده قرار می‏گیرد.

·         بکس سر دریلی

یکی دیگر از انواع سر پیچ گوشتی که برای کارهای فنی بسیار مناسب است بکس سر دریلی است. این وسیله نیز بسیار کابردی و برای انواع صنایع مفید است.

قیمت سر پیچ گوشتی

برای اطلاع از قیمت سر پیچ گوشتی فقط کافیست که به سایت‏های فروش آنلاین مانند الکتروابزار مراجعه کنید و قیمت را در آن‏ها مشاهده کنید .هم‏چنین می‏توانید مشخصات محصول را نیز ببینید.

خرید سر پیچ گوشتی

برای خرید سر پیچ گوشتی نیز می‏توان به سایت‏های فروش آنلاین مانند الکتروابزار رفت و بعد از دیدن تمامی مشخصات محصولات و مقایسه آنها بهترین را خریداری کرد.