۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تیغ اره

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

تیغ اره

تیغ اره یکی از ابزارهای برش تاثیر گذار در صنایع مختلف است و جز مهمترین ابزارآلات برشی هستند که دارای ابعاد و اندازه های متناسب با نوع دستگاه می باشند. انواع تیغ اره دارای دندانه های متفاوت و کاربرد های مختلفی هستند. برخی از آن ها جهت برش نئوپان، برخی از آن ها برای برش پنل های چوبی و ... استفاده می شوند. همانطور که می دانید کار با مواد مختلف در صنایع انجام می شود. چوب نیز یکی از اصلی ترین متریال ساخت و ساز است. تیغ اره ها معمولا به تنهایی مورد استفاده قرار نمی گیرند و به کمک ابزار دیگری مانند کمان اره، اره عمود بر، با اره گردبر و افقی بر مورد استفاده قرار می گیرند.

 به همین خاطر باید ابزار مناسب برای چوب وجود داشته باشد. با استفاده از تیغ اره برای برش دقیق چوب می توان چوب ها را با قطعات مناسب و منظمی برش داد. حتی امکان استفاده از خط کش، شابلون و خط زن برای برش دقیق چوب با استفاده از تیغ اره های متناسب وجود دارد. برای هر یک از دستگاه های برش باید تیغ اره مناسب انتخاب شود که ارتفاع آن ها قابل تنظیم است و با توجه به نوع برش انتخاب می شود.

 

انواع تیغ اره

انواع تیغ اره برای برش متریال مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال تیغ اره کورین بور، برای برش صفحات کورین به کار می رود. این اره ها بسیار قدرتمند و با کیفیت هستند و از شکستگی و لب پر شدن صفحات کورین جلوگیری می کنند. انواع تیغ اره عبارتند از:

·         تیغ اره عمود بر

·         اره برش ام دی اف

·         تیغ اره دستی

·         تیغ اره افقی بر

·         تیغ اره دیسکی

·         تیغ اره الماسه

·         تیغ اره فلکه

همانطور که گفتیم هر یک از آن ها برای برش متریال مختلف به کار رفته و کاربردهای متنوعی دارند. به عنوان مثال تیغ اره فلز بر، برای برش آلومینیوم، پروفیل های فلزی حتی چوب و پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. اره های عمود بر و افقی بر نیز از لحاظ شکل ظاهری ساختار متفاوتی با اره های دیسکی دارند و تنها روی اره های عمود بر و اره های افقی بر نصب می شوند. با استفاده از تیغ اره عمود بر می توان تخته نئوپان، چوب های نازک و ... را برش داد. تیغ اره نواری نیز یکی دیگر از انواع تیغ اره ها است که برای نصب روی دستگاه اره فلکه مناسب است. این نوع تیغ اره برای برش انواع چوب خشک، چوب سخت و چوب تر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قیمت تیغ اره

قیمت تیغ اره با توجه به نوع آن، کاربردی که دارد و جنس تیغ اره متفاوت است. در حال حاضر به علت تغییر مرتب قیمت اره برای استعلام قیمت تیغ اره می توانید با شماره های بخش فروش فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار تماس حاصل فرمایید.

 

خرید تیغ اره

خرید تیغ اره و انواع ابزار آلات مورد نیاز در صنایع مختلف به صورت آنلاین کار بسیار ساده‌ای است. به همین خاطر توصیه می کنیم برای خرید انواع ابزار آلات مورد نیاز خود در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمت های مقرون به صرفه و اقتصادی به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه کنید و انواع تیغ اره ارزان و باکیفیت را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.