۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قفل پدال

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

قفل پدال

قفل پدال دارای تنوع بالایی است و با توجه به اینکه معمولا فاصله و اندازه پدال خودروها با هم متفاوت است در نتیجه معمولا خودرو‌ها قفل پدال‌های مختص به خود را دارند.

همواره ایمنی خودرو‌ها از دغدغه‌های مالکان این وسیله نقلیه بوده و به خصوص کسانی که از وسواس بیشتری برای تامین این ایمنی برخوردار هستند معمولا علاوه بر قفل فرمان از قفل پدال نیز استفاده می کنند. به جرات می توان گفت که ایمنی قفل پدال در مقایسه با مدل‌های دیگر بسیار بالاتر می باشد.

قفل پدال

انواع قفل پدال

قفل پدال با توجه به نوع خودرو دارای انواع مختلفی به شرح زیر می باشد:

قفل پدال فنری یا فشاری

این قفل‌ها خود دارای سیلندر بوده و برای قفل نمودن نیازی به قفل جداگانه ای ندارند، و معمولا با فشار دسته قفل می شوند، همچنین این قفل‌ها قابلیت تنظیم و رگلاژ برای انواع خودرو را نیز دارا می باشند. این مدل دارای بدنه فلزی مقاوم بوده و نصب و باز کردن آن از قفل‌های ساده راحت تر می باشد.

قفل پدال ساده

این مدل قفل‌ها از یک ورقه فولادی ساده ساخته شده و با توجه به فواصل مختلف پدال خودروها برای هر خودرو به صورت مجزا طراحی و ساخته شده است، به عنوان مثال قفل پدال پراید با قفل پدال 206 و پژو پارس متفاوت است. نکته ای که باید به آن دقت نمود این است که برای قفل نمودن این مدل از قفل پدال‌ها حتما باید از یک قفل جانبی و جداگانه کتابی یا آویز استفاده نمود و معمولا قیمت پایین تری نیز نسبت به سایر قفل‌ها دارند.

قفل پدال خودروهای اتومات

این مدل قفل پدال برای خودروهای اتومات طراحی شده و معمولا یکی از پدال‌ها را قفل نموده و مانع از فشار پدال به سمت پایین می گردد. این نوع قفل پدال نیز در دو مدل مختلف با مغزی و بدون نیاز به قفل جداگانه و بدون سیلندر و نیازمند به قفل کتابی یا آویز جداگانه طراحی و به بازار عرضه می گردد.

تمامی انواع قفل پدال با رنگ بندی‌های مختلف و فروش تکی و عمده را می توان در فروشگاه electroabzar.com انتخاب، مقایسه و خرید نمود.