۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پد سنباده و پولیش

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

پد سنباده و پولیش

پد سنباده و پولیش دو محصول بسیار کاربردی و مهم هستند که برای افراد بسیاری جز مهم‏ترین ابزار محسوب میشوند. این وسیله جزء ابزار جانبی بوده که به کمک دستگاه پولیش و یا فرز و مینی فرز و یا حتی به کمک انواع تبدیل دریلی مختلف حتی به کمک دریل نیز نورد استفاده قرار می گیرد. الکتروابزار در ادامه این مطلب با شما همراه است تا راهنمای خرید را معرفی کند و انوع این محصول را برای شما ارائه دهد.

پد سنباده و پد پولیش

پد سنباده و پد پولیش ابزاری هستند که پولیش یا سنباده روی آن‏ها قرار گرفته و و می‌توان کار سنباده یا پولیش را توسط آن‌ها با دستگاه انجام داد. از این رو این ابزار بسیار مهم است و کار را برای افرادی که زیاد به سنباده یا پولیش رنگ احتیاج دارند بسیار مهم دیده می‌شود. در ادامه به معرفی انواع نیز پرداخته و با آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

انواع پد سنباده

انواع مختلفی از پد سنباده و پد پولیش در بازار وجود دارند که نیاز است تا برای یک خرید بهتر با تمام آن‌ها آشنا شویم. در زیر تعدادی از آن‌ها را نام می‌بریم‌.

·         پد سنباده فرز یا پد سنباده بزرگ

پد سمباده فرز مناسب برای انواع دستگاه فرز ساخته شده است. این پد و پیچی که پشت آن وجود دارد می‌تواند به دستگاه فرز بچسبد و از آن در بسیاری از حرفه ها مانند کار صافکاری و یا سنباده زدن سطح چوب و یا سنگ استفاده می گردد. برخی از انواع پد سنباده بصورت زبر طاخته شده که مناسب سنباده های پشت کرکی بوده و برخی دیگر پلاستیکی و یا فومی می باشد و سنباده به کمک چسب به آن متصل می گردد.

·         پد سنباده مینی فرز یا پد سنباده کوچک

پد سمباده مینی فرز برای انواع سمباده در ابعاد مینی یا 115 میلیمتری طراحی شده است که البته به آن پد سمباده کوچک نیز می گویند و مانند پد سنباده بزرگ ولی در ابعاد و قطر کوچک تر ساخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت پد سنباده

قیمت پد سنباده نیز یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای خرید است. برای اطلاع از قیمت می‌توان از سایت‌های فروش آنلاین مانند الکتروابزار استفاده کرد. این سایت‌هل قیمت و مشخصات را به شما ارائه خواهند داد تا اطلاعات به روز را داشته باشید.

خرید پد سنباده

بعد از اینکه از انواع پد سنباده و قیمت آن با خبر شدیم نوبت به خرید آن می‌رسد. برای خرید می‌توان ابتدا خرید حضوری را انتخاب کرد. برای این کار باید به فروشگاه‌های ابزار فروشی در سراسر کشور مراجعه کرد. اما با این حال خرید اینترنتی این محصول نیز آماده شده است که برای این کار می‌توان به سایت الکتروابزار مراجعه کرده و محصول را خریداری کرد. در این سایت امکان مشاوره برای خرید محصول وجود دارد و شما می‌توانید به بهترین شکل یک خرید عالی را داشته باشید و در وقت خود صرفه جویی کنید‌ و پد سنباده را درب منزل یا محل کار دریافت کنید.