۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صفحه سنگبری

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

صفحه سنگبری

صفحه سنگبری یک نوع دیگر از انواع صفحات فیبری می‌باشد که از آن برای برش انواع سنگ از آن استفاده می‌گردد. این صفحات با استفاده از ترکیبات سرامیک اکسید آلمینیوم که دارند دارای مقاومت بالایی در برابر سایش در سنگ و حرارت ناشی از آن می‌باشند.

صفحه برش سنگ در دو سایز 115 میلی متری و 230 میلی متری ساخته می شوند . قطر سوراخ این صفحات 22.23 و ضخامت آن 3 میلی متر است.

این نوع از صفحه برش ها معمولا در صنعت ساختمان سازی مصرف بیشتری داشته و حجم مصرف آن در زمان اجرای نمای ساختمان به میزان زیادی افزایش می‌یابد.

 

 

عکس صفحه سنگبری

 عکس صفحه سنگبری

بهترین قیمت صفحه برش سنگبری

صفحه سنگبری نیز از جمله صفحات فیبری بوده و بخشی از محصولات تمامی برندهایی که صفحات فیبری را برای بازار تامین می کنند را شامل می شود. با توجه به اینکه این صفحات برای برش انواع سنگ ها کاربرد دارد لذا می بایست استاندارد را برای برش در سنگ های سخت تر در نظر گرفت تا بتواند هر نوع سنگی را به راحتی برش دهد.

بهترین قیمت صفحه سنگبری براساس متراژ برش به قیمت آن در سنگ تعیین می گردد که در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار سعی نموده‌ایم تا بهترین های بازار ایران را گرد هم آوریم.

در زیر به چند نمونه از بهترین صفحه برش های سنگبری اشاره می کنیم:

صفحه سنگبری رونیکس: برند رونیکس از جمله برندهایی است که این محصول را در دو کیفیت متفاوت ارائه می‌دهد.یکی صفحه سنگبری چینی رونیکس و دیگری صفحه سنگبری آلمانی رونیکس. برند آلمانی آن کیفیت بسیار بالا و در خور توجه دارد و البته که در بین گرانترین های بازار هم قرار می گیرد. اما نوع چینی را میتوان برای کار در حجم پایین تر و البته با قیمت مناسب تری هم تهیه نمود

صفحه سنگبری  اوسیس: این برند در بین صفحه برش هایی است که علاوه بر قیمت مرغوب بودن کالا را نیز در نظر داشته و اگر به دنبال صفحه سنگبری با کیفیت و قیمت مناسب هستید اوسیس را نیز در بین انتخاب های خود قرار دهید.

صفحه سنگبری عقاب: یکی از بهترین صفحات موجود در بازار است و اپراتورهایی که قبل تر با این برند را کارکرده‌اند معمولا به راحتی برای کار با سایر برندها راضی نمی‌شوند. صفحه سنگ سنگبری عقاب ساخت کشور ترکیه بوده که از ماندگاری بسیار بالایی در زمان کار برخوردار است.

صفحه سنگبری سه ستاره:  یا صفحه سنگبری یوگوسلاو از زمانی که وارد بازار ابزار ایران گردید خود را با عنوان یک برند معتبر معرفی نمود و به سرعت جایگاه ویژه‌ای در این حوزه برای خود رقم زد به طوری که حتما وقتی صفحه سنگبری های خوب بازار در دست بررسی هستند حتما باید برند سه ستاره نیز در لیست قرار داشته باشد.

صفحه سنگبری بکو: این صفحه نیز مانند سایر صفحه های فیبری بکو از بافتی یکنواخت که از مواد اولیه با کیفیت تهیه شده است تولید و توزیع گردیده است. این صفحه سنگبری با قیمت رقابتی و کیفیت قابل قبولی که ارائه می‌دهد روز به روز بهتر از قبل و بیشتر از قبل مورد توجه قرار خواهد گرفت.

صفحه سنگبری کلینگ:اگر چه جزء صفحه برش های با قیمت بالاتری نسبت به نمونه های صفحه سنگبری بازار لحاظ است. اما اینکه کیفیت بسیار بالای آن را در نظر نداشته باشیم خارج از منطق است. صفحات کلینگ یکی از پر مصرف ترین صفحات سنگبری در بین سایرین است و این خود گویای کیفیت بسیار بالای آن است. بارها این مسئله پیش آمده که به دلیل کم شدن زمینه آن در بازار با افزایش قیمت بسیار بالایی مواجه شده و جالب اینکه باز هم طرفداران آن راضی به استفاده از نوع جایگزین نشده‌اند.

صفحه سنگبری هیوندای: این برند نیز یکی دیگر از محصولات برش این برند است و سهمی در صنعت برشکاری را به خود اختصاص داده است. صفحه سنگ سنگبری هیوندای مانند سایر محصولات این شرکت دارای کیفیتی مطلوب و قبل توصیه برای مصرف کننده بوده و از دوام برشکاری و مقاومت بالای حرارتی در برابر سایش برخوردار است.

صفحه سنگبری اکتیو: دارای مقاومت بالا در برابر سایش است که این قابلیت به خاطر استفاده از عناصر با کیفیت در ساخت آن ناشی می شود.این صفحه برش ساخت کشور چین بوده و علاوه بر کیفیت خوبی که داراد از قیمت مناسبی نیز برخوردار می‌باشد.

 

 کاربرد صفحه سنگ سنگبری

صفحه سنگ سنگبری تنها یک کاربرد دارد و آن هم برش سنگ و سرامیک و استفاده از آن برای برش هر چیز دیگری اصلا مجاز نبوده و بسیار خطر ناک است. حتی استفاده برای برش سرامیک نیز توصیه نمی‌شود و بهتر است از انواع صفحه سرامیک بر استفاده گردد.

همچنین باید توجه نمود که از این صفحات برای برش صفحات ورقه ای که برای سنگ کاری در نمای ساختمان و یا دیوار های بکار برده می شود استفاده می گردد.

معمولا متناسب با حجم کار و دستگاهی که میخواهیم به کار ببریم یعنی فرز یا مینی فرز میتوان از دو سایز 115  و یا 230 سنگبری استفاده نمود.

 

مشخصات صفحه سنگبری بر

 

  • صفحه سنگ سنگبری در سایز های 115 و 230 میلی متری تهیه می گردند. قطر شفت 22.23 میلیمتر و ضخامت 3 میلیمتر را دارا می‌باشد.
  • در بسته های 25 عددی و کارتن های مادر 100 عددی توزیع می گردد.
  • صفحه برش سنگبری را میتوان به صورت ایمن حداکثر تا گشتاور 6600 دور بر دقیقه و سرعت 80 متر بر ثانیه مورد استفاده قرار داد.
  • این صفحات با ایجاد نیروی قائم که بر روی سنگ وارد می گردد و همچنین سرعت بالا و ایجاد اصطحکاک بالا در سطح مورد نظر منجر به برش می‌گردد.

 

ایمنی در هنگام کار با صفحه سنگ سنگبری

به طور کل در هنگام کار با انواع صفحه سنگبری با توجه به شرایط خاص کار یعنی سرعت بالا، ایجاد صدای زیاد، پرتاب خاک سنگ و ... می‌بایست نکات ایمنی را رعایت نمود که ما در ذیل به چند مورد اشاده می‌کنیم :

  • در زمان کار با دستگاه و صفحه برش سنگبری حتما باید از دستکش مخصوص کار و همچنین عینک محافظ استفاده نمود.
  • حتما قبل از استفاده صفحه برش سنگبری از لحاظ سلامت فیزیکی،تاریخ تولید و انقضا و همچنین شرایط نگهداری بررسی گردد.
  • استفاده از صفحه سنگبری فقط بر روی دستگاه مخصوص به خود آن مجاز بوده و به کار بردن آن در هر گونه دستگاه برش دیگری خطرات جبران ناپذیری را ره همراه خواهد داشت.
  • صفحه سنگبری فقط برای برش سنگ مناسب بوده و به هیچ عنوان نباید از آن برای برش فلزات، شیشه و ... استفاده نمود.
  • با توجه به ایجاد صدای بلند در زمان کار استفاده از ماسک و گوشی صداگیر بسیار مفید می‌باشد.