۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صفحه پرسلان بر

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

صفحه پرسلان بر

صفحه پرسلان بر برای برش انواع کاشی و بخصوص کاشی و سرامیک های حاوی مواد پرسلان به کار برده می شود. صفحه پرسلان بر تقریبا از لحاظ کاربرد و ظاهر تا حدودی شبیه به سنگ های سرامیک بر هستند که با توجه به اینکه برای برش پرسلان استفاده می گردند که سختی بالاتری دارند لذا باید از الماسه های سخت تری نیز بهرمند باشند.

صفحه پرسلان بر در چهار سایز 115، 150، 180 و 230 تولید و توزیع می‌گردد و این صفحه برش ها همگی دارای قطر سوراخ شفت 22.23 هستند.

عکس پرسلان بر

 صفحه پرسلان بر

بهترین قیمت صفحه سنگ پرسلان بر زنجیری

معمولا این صفحات با توجه به کیفیتی بالایی که باید داشته باشند دارای قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر صفحه های برش دارند. در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار سعی گردیده تا با تهیه آن به طور مستقیم از شرکت های وارد و یا تولید کننده بتواند بهترین قیمت صفحه پرسلان بر را به مصرف کننده ارائه دهد.

در زیر به چند نمونه از بهترین صفحه برش پرسلان بر اشاره می کنیم:

صفحه پرسلان بر فالکون: صفحه پرسلان بر فالکون را میتوان یکی از برندهای خوب معرفی نمود که با بهرمندی از بهترین مواد اولیه این صفحات را در دو سایز صفحه پرسلان بر مینی فرز و صفحه پرسلان بر فرز به بازار عرضه نماید.

صفحه پرسلان بر آسرون: صفحه پرسلان بر آسرون از جمله برندهای با کیفیت بازار بوده و با  تکنولوژی ساخت منحصر به فرد آن صفحه‌ای بسیار مقاوم برای برشکاری در انواع کاشی و سرامیک های پرسلان را پدید آورده است.

خرید صفحه برش پرسلان بر

چند نکته در مورد خرید صفحه پرسلان بر:

1-        حتما اندازه  صفحه بر روی دستگاهی که مخصوص آن طراحی شده نصب گردد. مثلا صفحه فرز پرسلان بر را نمی توان به جای صفحه مینی فرز پرسلان بر به کار برد.

2-      قبل از خرید از سلامت فیزیکی صفحه مطمئن شویم یعنی مثلا تاب نداشته باشد.

3-     معمولا صفحات متفرقه با توجه به کیفیت پایینی که دارند بی استفاده یا کم استفاده هستند و پیشنهاد می گردد که از برندهای معتبر خرید نمایید.

 

کاربرد سنگ پرسلان بر

سنگ پرسلان مخصوص بریدن و خط زدن و ساییدن صفحات سرامیک پرسلان و کاشی پرسلان می باشد که با کمک دستگاه های فرز و مینی فرز عملیات برشکاری را توسط لبه الماسه دار آن و در دور بالا انجام می دهد.

هر چه صفحات پرسلان بر از دانه بندی ریز تری ساخته شده باشد و ضخامت نازک تری داشته باشد برش های تمیز تری نیز انجام خواهد داد.

صفحه پرسلان بر

.

مشخصات پرسلان بر

 

  1. صفحه برش پرسلان بر از دانه های الماسه بسیار مقاوم در برابر سایش ساخته شده است.
  2. پرسلان بر معمولا در دو سایز 115 میلی متری و 230 میلی متری تولید می گردد.
  3. صفحه پرسلان دایره ای شکل بوده و عملیات برش را به کمک لبه الماسه دار خود انجام می دهد. هرچه کیفیت دانه های این لبه از کیفیت و مقاومت بالاتری برخوردار باشند می تولن حجم بیشتری از برشکاری را انجام داد.
  4. صفحات معتبر تمامی مشخصات ختی جنس دانه بندی مواد الماسه دار را بر روی این صفحات درج می کنند.

 صفحه های پرسلان بر در قطرهای مختلفی به شرح زیر عرضه می گردند:

قطر صفحه نوع صفحه
115 میلیمتر پرسلا ن بر مینی
180 میلیمتر پرسلان بر متوسط
230 میلیمتر پرسلان بر بزرگ

ایمنی در هنگام کار با صفحه پرسلان بر

نکات ایمنی که در زمان کار با صفحات پرسلان بر باید در نظر داشت:

  1. استفاده از دستکش کار و عینک محافظ در زمان کار با صفحه مینی فرز پرسلان بر یا صفحه فرز پرسلان بر الزامی است.
  2. صفحه برش باید حتما بر روی دستگاه به خصوصی که برای آن طراحی شده نصب گردد و از به کار بردن آن بر روی سایر دستگاه ها اکیدا چلوگیری گردد.
  3. از این صفحات فقط برای برش کاری در کاشی و پرسلان مجاز هستیم و استفاده برای سایر مصالح همچون فلزات، چوب، شیشه و ... ممنوع است.
  4. با توجه به ایجاد صدای بلند و همچنین ایجاد گرد و خاک بالا در هنگام کار استفاده از ماسک و گوشی صداگیر بسیار توصیه می گردد.