۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

صفحه گرانیت بر

تنظیم جهت نزولی

   

17 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

17 مورد

گرانیت بر

 

گرانیت بر نوعی صفحه فلزی با تیغه الماسه دار است که از آن برای برش انواع سنگ های ساختمانی و به خصوص انواع سخت تر آن استفاده می گردد.کیفیت سنگ برش گرانیت به نوع و میزان الماسه مورد استفاده در آن بستگی دارد. بسیاری از صفحات الماسه دار گرانیت بر با اینکه ظاهری همچون مدل های با کیفیت آن دارند ولی در عمل از آنجاییکه مواد اولیه به کار رفته در این صفحه برش ها بی کیفیت بوده و همچنین حجم آن کم می باشد از قابلیت برشکاری ضعیفی برخوردار می باشند.

سنگ گرانیت بر دارای سایز بندی متنوعی است که البته به چهار سایز 115، 150، 180 و 230 آن گرانیت بر نامیده می شوند و همگی دارای قطر سوراخ شفت 22.23 هستند. سایزهای دیگری که از نظر ظاهری شبیه به این صفحات بوده ولی دارای قطر صفحه و قطر سوراخ دیگری هستند به نام های دیگری در بازار خرید فروش می شوند، مثلا آسفالت بر یا کاتر بتن و ... که اینها نیز در اصل همان صفحات هستند ولی با ابعاد دیگری.

 

عکس گرانیت بر

عکس صفحه گرانیت بر 

بهترین قیمت صفحه سنگ گرانیت بر

صفحه گرانیت بر دارای تنوع بسیار بالای قیمتی در بازار است که علت آن هم به میزان و کیفیت مواد اولیه مصرفی در آن بر می گردد. بهترین قیمت صفحه گرانیت بر در اصل منظور ارزان تر بودن آن نیست بلکه به صرفه تر بودن آن است که این از میزان حجم کاکرد صفحه نسبت به قیمت آن محاسبه می شود. ار فروشگاه الکتروابزار سعی بر این بوده که علاوه بر فراهم نمودن بهترین صفحه گرانیت بر های موجود بازار با تهیه آن بطور مستقیم از تامین کننده اصلی بهترین قیمت را نیز در دسترس مشتری قرار دهد.

در زیر به چند نمونه از بهترین صفحه برش گرانیت بر اشاره می کنیم:

صفحه گرانیت بر رونیکس: صفحه گرانیت بر رونیکس یکی از بهترین انواع این صفحه در بازار ابزار ایران است البته شرکت رونیکس صفحه سنگ گرانیت بر را طی دو کد با کیفیت و قیمت متفاوت روانه بازار نموده است. اما همانگونه که در مورد به صرفه بودن صفحات توضیح داده شد برای کارهای با حجم بالا به طور قطع صفحه برش گرانیت بر سری   3507 و 3508 رونیکس توصیه می گردد.

شاید در ابتدا کمی بیشتر هزینه کنیم ولی مطمئنا در طول کار برای ما مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 

صفحه گرانیت بر توسن: گرانیت بر توسن با بهره بردن از بهترین مواد اولیه چه در بدنه صفحه و چه در مواد الماسه آن موجب افزایش بهره وری آن شده است. شرکت توسن صفحات گرانیت بر خود را در دو سایز 115 و 230 به بازار ارائه نموده است.

صفحه گرانیت بر آسرون شرکت های کمی هستند که لیست صفحات الماسه دار گرانیت بر آنها در تمامی سایزها تامین شده باشد که آسرون یکی از این برنده است.

آسرون علاوه بر تامین لیست کامل از صفحات الماسه دار گرانیت بر سعی در تهیه صفحاتی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب تر از رقبای خود داشته است.

 

صفحه گرانیت بر فالکون: از دیگر برندهایی که مجموعه ای کامل از صفحات برش الماسه دار سنگ بر دارد میتوان به گرانیت بر فالکون اشاره نمود که این برند هم همچون آسرون صفحاتی با کیفیت و به قیمت را موجود داشته و از نکات مهمی که باید به آن دقت نمود روند رو به بهبود کالاهای فالکون است که این روند در خیلی از برندهای دیگر دیده نمی‌شود.

 

صفحه گرانیت بر اپکس: گرانیت بر اپکس در سایزهای متنوع 115، 150، 180، و 230 در بازار ابزار ایران موجود است. این برند با تامین صفحاتی با کیفیت و استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت توانسته سنگ برش های بسیار با کیفیتی را روانه بازار کند و سهمی از صفحه برش الماسه بازار را به خود اختصاص دهد.

صفحه گرانیت بر سدیما: گرانیت بر سدیما از برندهای خوش قیمت بازار بوده که البته این دلیلی بر بی کیفیت بودن آن نیست بلکه برای کارهای با حجم کمتر و به منظور هزینه نمودن به اندازه نیاز صفحات بسیار مناسب هستند.

ند

 

کاربرد صفحه اره گرانیت بر

صفحه گرانیت بر معمولا طیف کاربرد گسترده تر از آنچه به آن نامیده می شود را دارد.از صفحه سنگ گرانیت بر علاوه بر برش سنگ های گرانیتی میتوان برای برش انواع سنگ ها بهره برد،همچنین میتوان از آن برای برش صفحات و سنگ های سرامیکی و همچنین سنگهای تزیینی نیز استفاده کرد و علاوه بر اینها از آن برای برش انواع پلیت های بتنی مانند موزاییک و صفحات واش بتن و سایر سازه های بتنی نیز میتوان کمک گرفت.

صفحه سنگ گرانیت بر معمولا با کمک دستگاه های فرز، مینی فرز و شیار زن و سایر دستگاه های مشابه عملیات برشکاری را انجام می دهد.

 

مشخصات گرانیت بر

 

 • صفحه برش گرانیت بر دارای بدنه بسیار مقاوم در برابر تنش های وارد از طرف سنگ و سایر مصالح می باشد.
 • گرانیت بر در سایز های 115، 150، 180 و 230 و با قطر سوراخ 22.23 تولید می گردد.
 • کیفیت الماسه های برش بسیار مهم می باشد و در زمان خرید باید دقت نمود که این صفحات حاوی حجم مناسبی از مواد الماسه باشند.
 • درزهای مخصوص صداگیری که توسط لیزر برش داده شده است و نسبت به طراحی هر صفحه متفاوت می باشد.
 • طراحی متفاوت صفحه  ها با توجه به کاربر به صورت صاف یا کونیک می باشد.
 •  

 

ایمنی در هنگام کار با صفحه برش گرانیت بر

نباید فراموش کنیم که کار با صفحه  های برنده آن هم در سرعت بسیار بالا مستلزم رعایت نکات ایمنی بسیار زیادی است زیرا که اولین اشتباه ما می تواند جبران ناپذیر باشد،  در زیر به بخشی از آنها اشاره می کنیم :

 • در زمان کار با دستگاه و صفحه  برش گرانیت بر حتما باید از دستکش مخصوص کار و همچنین عینک محافظ استفاده نمود.
 • استفاده از صفحه  برش گرانیت بر فقط بر روی دستگاه مخصوص به خود آن مجاز بوده و به کار بردن آن در هر گونه دستگاه برش دیگری خطرات جبران ناپذیری را ره همراه خواهد داشت.
 • صفحه  برش گرانیت بر فقط برای برش صفحات گرانیت بر و ملامینه مناسب بوده و به هیچ عنوان نباید از آن برای برش فلزات، شیشه و ... استفاده نمود.
 • با توجه به ایجاد صدای بلند در زمان کار استفاده از ماسک و گوشی صداگیر بسیار مفید می‌باشد.
 •