۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قلم چهار شیار

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

قلم چهار شیار

قلم چهار شیار برای تخریب سنگ مورد استفاده قرار می گیرد. این قلم ها از متریال درجه یک با کیفیت بالا ساخته می شوند. نسبت به کارایی و طول عمر بالایی که انواع قلم چهار شیار دارد، خرید آن کاملا مقرون به صرفه است. انواع قلم چهار شیار مناسب برای نصب روی دریل های چکش تخریبی با نوک های پهن و نازک در بازار موجود می باشد. برای تخریب انواع مصالح ساختمانی و بتن از قلم چهار شیار استفاده می شود که هم کارایی بالایی دارد و هم می توان به صورت دقیق با این قلم حفاری کرد. قلم های تخریب انواع مختلفی دارند که می توان به قلم پنج شیار، قلم شش گوش و قلم پیکور یا هیلتی اشاره نمود، در ادامه مطلب در مورد قلم چهار شیار مطالبی را خدمتتان ارائه می کنیم.

 

انواع قلم چهار شیار

انواع قلم چهار شیار با توجه به شکل ظاهری سر قلم ها تقسیم بندی می شوند. به عنوان مثال،

قلم چهار شیار دارای سه نوع متفاوت

نوک تیز

نوک بشقابی یا خیلی پهن

نوک ناخنی یا سر پهن

هستند. قلم چهار شیار نوک تیز سر تیزی دارد؛ اما قلم چهار شیار پهن از نوع نوک پهن می باشد. هر یک از سه نوع قلم چهار شیار دارای طول های متفاوتی هستند. برخی از آن ها طول های کوتاه به اندازه ۲۵ سانتی متر دارند. بعضی دیگر طول های بلند به اندازه ۴۰ سانتی متر دارند و آخرین حد نهایت اول قلم چهار شیار ۶۰ سانتی متر است که به آن قلم های فوق بلند گفته می شود.

 انواع خارجی و داخلی قلم چهار شیار در بازار موجود است که هر یک با توجه به نوع و کیفیت که دارند دارای قیمت های متفاوتی هستند. قلم چهار شیار رونیکس و قلم چهار شیار بوش از بهترین نمونه های موجود در بازار هستند که علاوه بر دارا بودن کیفیت عالی دوام و ماندگاری بالایی دارند.

 

قیمت قلم چهار شیار

قیمت قلم چهار شیار با توجه به نوع و سایز آن متفاوت است. به منظور استعلام قیمت انواع قلم چهار شیار مورد نیاز خود می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید و قیمت دقیق انواع ابزار آلات مورد نیاز خودتان را سوال کنید.

 

خرید قلم چهار شیار

خرید قلم چهار شیار برای نصب روی دریل چکشی تخریبی از طریق فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار کاری بسیار ساده است. تنها کافیست به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید و پس از انتخاب محصول مورد نظر آن را به لیست خرید اضافه نمایید. جهت کسب اطلاعات دقیق در رابطه با قیمت قلم چهار شیار و نحوه خرید آنلاین قلم چهار شیار از طریق فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار می توانید با شماره های بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید.