۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مته الماسه چهار شیار

تنظیم جهت نزولی

   

14 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

14 مورد

مته چهار شیار

برای سوراخ کردن دیوار یا سطوح سخت مانند بتن و سنگ از این مته استفاده میشود. مته ‏ها انواع مختلف دارند مته چهار شیار یکی از این انواع است که مانند مته پنج شیار به کمک دریل بتن کن قابل استفاده هستند. اگر قصد خرید مته چهار شیار را دارید می‏توانید این مقاله از الکتروابزار را دنبال کنید تا با راهنمای خرید این محصول آشنا شوید.

مته چهار شیار

مته چهار شیار وسیله‏ای است که از طریق آن می‏توان سطوح مختلف را همان‏طور که در بالا بیان کردیم سوراخ کنیم. کاربرد مته چهار شیار مانند دیگر مته‏های دیگر بسیار رایج است و برای کارهای مختلف می‏توان از آن‏ها استفاده کرد.

انواع مته چهار شیار

 انواع مختلفی از مته چهار شیار در بازار وجود دارند که برای سوراخ کردن سطوح خاص از آن‏ها استفاده میشود. این مته‏ها بر اساس اندازه یعنی مته چهارشیار 14، مته چهارشیار 22 و مته چهارشیار 25 و نام آن‏ها مورد استفاده قرار میگیرند. در زیر تعدادی از آن‏ها را بیان می‏کنیم.

·         مته چهار شیار چهار الماس

مته چهار شیرا چهار الماس دارای استحکام بیشتری نسبت به انواع دیگر مته‏ها است. این مته می‏تواند سطوح سخت مانند سنگ و بتن را نیز برش دهد.

·         مته چهار شیار دو الماس

مته چهار شیار دو الماس نیز یکی دیگر از انواع مته برای ایجاد سوراخ یا برداشتن مواد از سطوح نسبتا سخت است که خود نیز انواع و اندازه‏های مختلف دارد.

·         مته چهار شیار کوتاه

از مته چهار شیار کوتاه نیز برای سوراخ کردن مصالح ساختمانی استفاده میشود.

·         مته چهار شیار بلند

اگر نیاز به نیروی بیشتری برای سوراخ کردن سطوح مختلف دارید می‏توانید از مته چهار شیار بلند استفاده کنید. این مته هم قابلیت سوراخ کردن مصالح مختلف را دارد و بسیار محکم طراحی شده است.

قیمت مته چهار شیار

بعد از اینکه درباره انواعه مختلف مته چهار شیار دانستیم بهتر است درباره قیمت آن بدانیم. برای قیمت مته ابتدا باید به برند آن توجه کنیم. مته‏های بسیاری در بازار وجود دارند که با برند خارجی عرضه میشوند این مته‏ها قیمت بالاتری نسبت به مته‏های ایرانی دارند.

 هم‏جنین کیفیت مته نیز بر قیمت آن تاثیرگذار است. هرچقدر قیمت بالاتر باشد، کیفیت بیشتر است. برای اینکه بتوانیم لیست قیمت مته‏ها را نیز مشاهده کنیم بهترین کار این است که به سایت‏های فروش مراجعه کنیم. سایت‏هایی مانند الکتروابزار می‏توانند قیمت‏های اصلی این مته‏ها را به شما ارائه دهند.

خرید مته چهار شیار

اگر قصد خرید مته چهار شیار را دارید، باید ابتدا با انواع  آن آشنا شوید که در این مقاله به آن‏ها اشاره کردیم. بعد از آشنایی با انواع به قیمت میرسیم و همان‏طور که مشاهده کردید قیمت را نیز می‏توان از سایت الکتروابزار مشاهده کرد. همچنین می‏توانید برای خرید نیز از این سایت اقدام کنید. خرید حضوری ممکن است وقت گیر و سخت باشد.

از این رو شما در محل کار خود و یا منزل میتوانید محصول را خریداری کرده و سپس آن را در محل دریافت کنید. همچنین اگر نیاز به مشاوره داشته باشید میتوانید از مشاورین مجرب الکتروابزار کمک گرفته و درباره انتخاب محصول مناسب از آنها سوال کنید. مشخصات محصولات نیز برای کسانی که عدم آشنایی با آن دارند به صورت کامل نوشته شده است.