۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مته الماسه پنج شیار

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

مته پنج شیار

انواع مختلفی مته برای سوراخ کردن وجود دارند که یکی از آن‏ها مته پنج شیار است. این مته یکی از انواع مهم و اساسی مته ‏ها است که کاربرد فراوان دارد و به کمک انواع دستگاه بتن کن پنج شیار مورد استفاده قرار می گیرند، معمولا مته پنج شیار نسبت به مته چهار شیار با دستگاه های پر قدرت تری کار می کنند و به همین علت قدرت سوراخکاری بالاتری نیز دارند. در این مقاله الکتروابزار به این مته پرداخته و شما را با آن بیشتر آشنا خواهد کرد.

مته پنج شیار چیست؟

مته پنج شیار مانند دیگر مته ‏های دریل عمل کرده با این تفاوت که از پنج شیار تشکیل شده است و به همین خاطر می‏تواند در سطوح سخت سوراخ‏هایی را ایجاد کند. این مته برای بسیاری از مشاغل مهم است و هم‏چنین  کاربرد مته پنج شیار بسیار با اهمیت در نظر گرفته میشود. در ادامه بیشتر به انواع آن خواهیم پرداخت.

انواع مته پنج شیار

انواع مختلفی از مته پنج شیار در بازار وجود دارند که هر کدام برای کاری مورد استفاده قرار میگیرند. این انواع گاهی بخاطر اندازه به عنوان مثال مته پنج شیار 20 و 24 و مته پنج شیار 60 سانتی و یک متری و گاهی نیز بر اساس کاربرد دسته بندی میشوند. در زیر تعدادی از این انواع را نام می‏بریم.

·         مته پنج شیار چهار الماس

مته پنج شیار چهار الماس یکی از بهترین مته‏ها در میان انواع بسیاری است که در بازار وجود دارند و به این دلیل استفاده از آن بسیار رایج است که مقاومت بالاتری نسبت به بقیه دارد.

·         مته پنج شیار دو الماس

این مته نیز مانند چهار الماس است با این تفاوت که سوراخ‏های ریزتری را ایجاد می‏کند و کمی مقاومت کمتری نسبت به آن دارد. استفاده از این مته هم بسیار کاربردی است.

·         مته پنج شیار کوتاه

مته پنج شیار کوتاه نیز یکی از انواع بادوام و بسیار محکم است که الماس آن شبیه به S است. این مته قابلیت سوراخ کردن آرماتورهای بتن را دارد.

·         مته پنج شیار بلند

از مته پنج شیار بلند نیز برای سوراخ کردن بتن و اجسام سخت استفاده می‏شود. با این حال این مته ممکن است کمی مقاومت کمتری را نسبت به بقیه نشان دهد.

قیمت مته پنج شیار

 

بعد از اینکه درباره انواع مته پنج شیار دانستیم و انواع مهم آن را بررسی کردیم، بهتر است به قیمت آن بپردازیم. قیمت این نوع مته‏ها به برند و موارد دیگر مانند کیفیات بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت مته پنج شیار رونیکس و مته پنج شیار توسن به علت ایرانی بودن کمتر از قیمت مته پنج شیار توسن است. این موضوع باعث می‏شود تا شما بتوانید یک مته خوب را برای خود با توجه به قیمت انتخاب کنید. هم‏چنین برای اطلاع دقیق از قیمت‏ها می‏توانید به سایت الکتروابزار مراجعه کنید و  قیمت‏های به روز این مته را مشاهده کنید.

خرید مته 5 شیار

برای خرید مته پنج شیار بعد از اینکه نوع مشخص و تعداد آن را معلوم کردیم می‏توانیم به صورت حضوری به ابزار فروشیها مراجعه کرده و خرید را انجام دهیم. هم‏چنین می‏توان به سایت الکتروابزار مراجعه کرد و با دیدن مشخصات محصول و قیمت آن خرید را انجام داد. در این سایت شما انواع مته با برندهای مختلف را مشاهده می‏کنید که خرید تمامی آن‏ها به سادگی انجام میشود.