۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مته الماسه، مته سرامیک

تنظیم جهت نزولی

   

19 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

19 مورد

مته الماسه

همان‏‎‎طور که می‏دانید از مته‏ها برای سوراخ کردن سطوح بسیاری استفاده میشود. درواقع مته‏های مختلفی داریم که هر کدام برای جسمی طراحی شده‏اند مته آهن، مته گازور، مته خزینه و انواع دیگر مته که در جای خود به آنها پرداخته خواهد شد. یکی از این مته ‏ها مته الماسه است. اگر نیاز به خرید این مته دارید پیشنهاد می‏کنیم که این مقاله از الکتروابزار را از دست ندهید تا با مشخصات و انواع این مته‏ها آشنا شوید.

مته الماسه چیست؟

در بالا نیز بیان کردیم که از مته برای سوراخ کردن سطوح مختلف استفاده میشود. اما مته الماسه به گونهای طراحی شده است که میتواند فلز را سوراخ کند. این مته بسیار سخت بوده و برای دریل‏های مختلف از آن استفاده میشود. در ادامه بیشتر به انواع این مته‏ها خواهیم پرداخت.ن

انواع مته الماسه

 

انواع مختلفی از مته الماسه وجود دارد که برای سطوح مختلف از آن استفاده میشود و بسیار نیز کاربردی هستند.این مته‏ها سایزهای متفاوت نیز دارند که هر کدام برای کاری مناسب هستند. در زیر انواع مته را معرفی می‏کنیم تا با آن‏ها آشنا شوید.

·         مته الماسه دیوار

علاوه بر اینکه مته الماسه برای فلز وجود دارد، برای سوراخ کردن دیوار نیز می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. مته بلند دیوار که برای سوراخ‌های عمیق‌تر در دیوار استفاده می‌شود.

·         مته الماسه گرانیت

گاهی اوقات نیاز است تا سنگ گرانیت توسط مته سوراخ شود. به همین علت نیاز است تا از مته مخصوص استفاده شود. انواع سایز مته الماسه نیز برای گرانیت وجود دارد که میتوان از آن‏ها برای انواع مختلف سنگ استفاده کرد.

·         مته الماسه سرامیک

مته الماسه برای سرامیک نیز وجود دارد که این مته هم در اندازه‏های مختلف ساخته شده و انواع سرامیک را سوراخ می‏کند.

·         مته الماسه بتن

یکی از سختترین سطوح برای سوراخ کردن بتن است که به مته‏های مقاوم نیاز است. مته الماسه برای بتن هم ساخته شده است که سر سختتری دارد تا از طریق آن بتوان سیمان را به صورت کامل سوراخ کرد.

قیمت مته الماسه

یکی دیگر از مواردی که برای مته الماسه در نظر گرفته میشود قیمت مته الماسه است. بهترین مارک مته الماسه معمولا قیمت گران‏تری نسبت به بقیه مته‏ها دارد. زیرا از کیفیت بالاتری برخوردار است. با این حال مارک‏های دیگر برای مته وجود دارند که با قیمت ارزان‏تر ارائه میشوند. برای اطلاع دقیق از قیمت مته الماسه میتوان از سایت‏هایی مانند الکتروابزار لیست قیمت را تماشا کرد.

 در این سایت اطلاعات دیگر مانند مشخصات نیز وجود دارد. برای اطلاع از قیمت هم می‏توانید روی محصول مورد نظر کلیک کنید تا قیمت را مشاهده کنید. هم‏چنین به صورت حضوری نیز می‏توان از فروشگاه‏ها قیمتها را پرسید.

خرید مته الماسه

برای خرید مته الماسه بعد از اینکه نوع مخصوص خود را مشخص کردیم و قیمت آن را دانستیم بهتر است تا به صورت اینترنتی این کار را انجام دهیم. همانطور که سایت‏ الکتروابزار برای اطلاع از قیمت‏ها وجود دارد، شما می‏توانید خرید را نیز از این سایت انجام دهید. با خواندن مشخصات محصول و اطلاع از قیمت می‏توانید آن را انتخاب کرده و خریداری کنید. سپس می‏توان به راحتی در محل کار یا منزل خود مته‏ها را دریافت کرده و حتی اگر نیاز بود از سایت مشاوره نیز بگیرید.