۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مته دریل

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 111 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 111 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

انواع مته

مته یکی از مهم‏ترین ابزارها است که توسط دریل می‏تواند در بسیاری از اجسام سوراخ‏هایی ایجاد کند مته ها نیز مانند انواع صفحه سنگ و گردبر با ایجاد برش در فلزات و سایر مصالح عملیات سوراخکاری را توسط انواع دریل انجام می دهند. انواع مختلفی از مته در بازار وجود دارد که برای خرید بهتر باید با آنها آشنا بود. در ادامه مطلب با الکتروابزار همراه باشید تا با انواع مته آشنا شده و راهنمای خرید آن‏ را بررسی کنیم.

انواع مته

انواع مته

همان‏طور که در بالا بیان کردیم مته وسیلهای است که توسط آن می‏توان بر روی سنگ، آهن و چوب سوراخ ایجاد کرد. در بسیاری از متهها نوک مته با هم متفاوت است و باعث ایجاد سوراخ‏های منحصر به فرد میشود.

مته خزینه

کاربرد انواع مته

مته‏ها کاربرد بسیار زیادی دارند. به عنوان مثال از مته گازور برای ایجاد سوراخ‏های بزرگ بدون هیچ نقصی استفاده میشود که مته گازور هم خود به چند دسته تقسیم میشود. متههای چند شیاره مانند چهار شیار و پنج شیار نیز وجود دارند که برای دیوار یا بتن از آن‏ها استفاده میشود. انواع دیگری از مته نیز وجود دارد که فقط برای آهن استفاده میشود. با این حال باید قبل از خرید انواع مته و کاربرد آن را شناخت و سپس به خرید آن اقدام کرد.

مته گازور

لیست قیمت انواع مته

تمامی متههایی که در بازار موجود هستند بر اساس برند و کیفیتی که دارند قیمتهای متفاوتی نیز دارند. به عنوان مثال قیمت مته دیوار با قیمت مته آلمانی متفاوت است. زیرا برندها با یکدیگر تفاوت دارند و ممکن است در کفیت نیز به صورت متفاوت عمل کنند. حتی قیمت مته تراشکاری نیز با قیمت مته بلند دیوار متفاوت است.

 زیرا این دو مته به کاربرد متفاوت دارد و ممکن است طرز ساخت آن‏ها با هم تفاوت داشته باشد. برای اطلاع از لیست قیمت مته بهترین کار این است که به سایت‏های فروش مانند الکتروابزار مراجعه کنید. در این سایت‏ها انواع مته وجود دارد و شما می‏توانید قیمت هر نوعی از مته از جمله  قیمت مته مخروطی و قیمت مته چوب را مشاهده کنید.

راهنمای خرید مته

برای اینکه بتوانید یک مته با کیفیت عالی بخرید باید اول انواع آن را مشخص کنید. بعد از اینکه نوع مناسب خود را پیدا کردید . از قیمت آن با خبر شدید باید به سراغ راههای خرید رفت. خرید به صورت حضوری یا به صورت اینترنتی وجود دارد. برای خرید حضوری باید به فروشگاه‏های ابزار فروشی رفت. اما راه آسان‏تر خرید اینترنتی نیز وجود دارد. برای این کار می‏توان به سایت‏هایی مانند الکتروابزار رفته و خرید مته دریل را بعد از مشاهده مشخصات آن انجم داد.