۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کیف ابزار

تنظیم جهت نزولی

   

23 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

23 مورد

کیف ابزار

کیف ابزار برای نگهداری ابزار آلات در خانه، کارگاه ها و اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد. در بیشتر خانه ها یک جعبه ابزار وجود دارد اما کیف ابزار یکی دیگر از وسایل نگهداری ابزار آلات است که قابلیت حمل و نقل آسان داشته و می توان انواع ابزارآلات را با نظم و ترتیب داخل آن قرار داد. کیف ابزار کوچک و کیف ابزار مهندسی و سایر انواع مختلف کیف های ابزار با جنس های مختلف تولید می شوند که هر یک مناسب مشاغل گوناگون هستند. به عنوان مثال کیف ابزار برقکاری برای افرادی که در حرفه برق کاری فعالیت می کنند کاربرد دارد و یک کیف ابزار باغبانی برای افرادی که نیاز دارند وسایل باغبانی خود را همیشه همراه داشته باشند بسیار کاربردی و مفید است. یکی از پر مصرف ترین کیف ابزارها کیف ابزارهای مخصوص خودرو است که شامل ابزارهایی مانند انواع آچار، انبر قفلی و سیم چین و فازمتر است.

 

انواع کیف ابزار

انواع کیف ابزار عبارتند از:

·         کیف ابزار کمری

·         کیف ابزار دوشی

·         کیف ابزار ماشین

·          کیف ابزار باغبانی

·         کیف سنگ فرز

·          کیف کمری ابزار برق

·         کیف ابزار خانگی

همه انواع کیف ابزار از جنس های مختلفی تولید می شوند و هر یک از آن ها دارای محفظه های مناسبی برای قرار دادن ابزارهای لازم است. البته جعبه ابزار نیز یکی دیگر از وسایلی است که می توان انواع ابزارآلات را با نظم و ترتیب داخل آن قرار داد؛ اما کیف های ابزار معمولاً از جنس برزنت ساخته می شوند و حمل و نقل آن ها راحت تر است. افرادی که به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند می‌توانند ابزارآلات خود را در کیف ابزار بزرگ برزنتی قرار دهند و یا اگر به دلیل حمل و نقل ابزارآلات مشکل دارند، می توانند از انواع کیف ابزار سامسونت پلاستیکی استفاده کنند. همانطور که گفتیم انواع کیف ابزار حرفه ای خانگی و ... با مدل های متفاوت و جنس های مختلف در بازار موجود هستند که هر یک با توجه به جنس کاربرد و ویژگی هایی که دارند دارای قیمت های متفاوتی هستند.

 

بهترین کیف ابزار

بهترین کیف ابزار با توجه به نیاز کاربران انتخاب می‌شود. معمولاً برند های تولید کننده کیف ابزار آلات در حال حاضر برندهایی مانند رونیکس، وینکس، استنلی، مهر، کنزاکس و ... هستند که هر یک از این کیف های ابزار دارای اندازه ها، جنس ها و ویژگی های متفاوتی می باشند.

 

خرید کیف ابزار

هنگام خرید کیف ابزار باید به جنس آن توجه ویژه ای داشته باشید و با توجه به ابزار آلات مورد استفاده خودتان ببینید که این کیف قابلیت حمل لوازم و ابزارآلات شما را دارد یا خیر. معمولاً کیف های برزنتی سبک هستند و حمل و نقل آن ها راحت است. به همین خاطر می توان انواع ابزار آلات را داخل آن ها قرار داد؛ اما خرید کیف ابزار با دوامی که در برابر نفوذ آب و خوردگی مقاوم باشد، نیازمند این است که از فروشگاه های معتبر این محصولات را خرید کنید. با خرید کیف ابزار ارزان و با کیفیت از طریق فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار و به صورت آنلاین می توانید مطمئن باشید که بهترین کیف ابزار را خریداری نموده اید.

 

قیمت کیف ابزار

قیمت کیف ابزار با توجه به برند تولید کننده، سایز کیف ابزار، جنس کیف ابزار و ... متفاوت است. جهت استعلام قیمت انواع کیف ابزار با شماره های بخش فروش فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار تماس حاصل فرمایید.