۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

فیلر

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

فیلر

آچار فیلر یا همان آچار فیلر گیری، ابزارآلاتی بسیار پر کاربرد در صنعت می باشند که بیش از هر جای دیگری در زمینه تعمیرات ماشین مورد استفاده قرار می گیرند.

ابزارهایی مانند آچار فیلر، پولی کش و فیلتر باز کن، جعبه بکس آلن و E بکس، رینگ جمع کن، خار جمع کن و خار باز کن و ... جزء ابزار های تخصصی تعمیر گاهی به شمار می آیند.

آچار فیلر

آچار فیلر از دسته ای از جنس فلز و با ضخامت های مختلف تشکیل شده که انتخاب ضخامت آن به نوع فعالیت موردنظر بستگی داشته و جهت افزایش مقاومت، برای ساخت آن ها از فلزاتی با کمترین میزان انبساط و انقباض استفاده می شود.

انواع آچار فیلر

. ست آچار فیلر سوزنی: جهت اندازه گیری فاصله بین دو نقطه، با کاربرد بالا در کارخانجات مختلف است که در اندازه های متنوعی تولید می شود.

. آچار چاقویی: دارای صفحاتی با ضخامت های متفاوت است که به صورت مرکزی روی دسته آچار نصب شده اند.

کاربرد آچار فیلر

مهم ترین کاربرد این ابزارآلات در فیلر گیری تنظیم فاصله بین دو نقطه یا صفحه فلزی است که با عنوان فیلر زنی نیز شناخته می شود.

قیمت آچار فیلر

آچار فیلر با توجه به نحوه ساخت، کاربرد و کیفیتش قیمت های متفاوتی دارد، اما به طور کلی از حدود ۲۵۰ هزار تومان شروع شده و تا قیمت های بالاتر را شامل می شود.

خرید آچار فیلر

شما می توانید خرید این ابزارآلات را به طور مستقیم و حضوری انجام داده و یا برای صرفه جویی در وقت، آن ها را از فروشگاه ها و برندهای آنلاین معتبر مانند الکتروابزار سفارش دهید.

آچار فیلر ارزان

خوشبختانه برند الکتروابزار با داشتن طیف وسیعی از ابزارآلات به شما این امکان را می دهد تا بتوانید فیلر مورد نظرتان را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

کلام پایانی

همانطور که گفته شد؛ آچار فیلر در صنعت بسیار پرکاربرد بوده و با توجه به نوع آن، در مصارف مختلفی مانند تعمیرات ماشین مورد استفاده قرار می گیرد.