۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

متر مهندسی

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

متر مهندسی

متر مهندسی یک ابزار اندازه گیری است که جز پرکاربردترین وسیله های اندازه گیری در کارگاه های ساختمانی و راه سازی و معادن و یا کارگاه هایی از این دست می باشد. انواع مختلف متر های ساده، متر دستی و متر مهندسی و متر لیزری در بازار موجود هستند که هر یک کاربرد های متفاوتی دارند. واحد اندازه گیری متر مهندسی بر حسب سانتی متر است که روی یک طرف نوار فلزی درج شده است. به دلیل این که متر های مهندسی باید دوام بالایی داشته باشند، معمولاً در داخل یک پوشش فلزی یا پلاستیکی قرار می گیرند. متر های مهندسی دارای یک قفل هستند که باعث می ‌شود تا متر درست قرار بگیرد و خواندن آن امکان پذیر باشد.

 انواع متر مهندسی دسته دار و بدون دسته در بازار موجود هستند که جنس دسته آن ها از پلاستیک و فلز بسیار با دوام است. معمولاً بهترین متر مهندسی دارای فریم آلومینیومی هستند که باعث افزایش طول عمر و دوام آن ها می‌شود و در برابر ضربه مقاومت بالایی دارند. متر بلند فلزی، متر بلند پارچه ای، متر ۳۰ متری و متر ۵۰ متری از انواع متر های مهندسی هستند که در سایز های مختلف موجود هستند و ویژگی های آن ها با یکدیگر متفاوت است.

 

بهترین مارک متر مهندسی

بهترین مارک متر مهندسی با توجه به اینکه چه ویژگی هایی دارد انتخاب می ‌شود. بسیاری از برند های داخلی و خارجی اقدام به تولید متر مهندسی نموده اند که از جمله برندهای معتبر می توان به برند رونیکس، آیرون مکس، برند ویشتر، کنزاکس، برند آروا و ... اشاره کرد.

 

انواع متر مهندسی

انواع متر مهندسی موجود در بازار در سه نمونه متر مهندسی پارچه ای، متر مهندسی فلزی و متر مهندسی لیزری هستند که هر یک دارای متراژ های متفاوتی هستند. این متر ها دارای اندازه های ۱۰ متری، ۲۰ متری، ۳۰ متری، ۵۰ متری و ۱۰۰ متری هستند.

 

قیمت متر مهندسی

قیمت متر مهندسی با توجه به نوع و کاربرد آن متفاوت است. برای کسب اطلاعات دقیق درباره قیمت متر مهندسی می توانید به سایت الکترو ابزار مراجعه فرمایید و یا با شماره های بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید و به صورت مستقیم از فروشندگان این کالا، قیمت ابزار آلات مورد نیاز خودتان را استعلام بگیرید.

 

خرید متر مهندسی

خرید متر مهندسی به صورت اینترنتی و در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار امکان پذیر شده است. این مجموعه با حذف واسطه ها انواع ابزار آلات مهندسی را با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.