۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آچار چرخ

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

آچار چرخ

آچار چرخ یک ابزار کاربردی برای هر خودرویی به حساب می آید. هر راننده ای باید یک آچار چرخ در ماشین خود داشته باشد. آچار چرخ وسیله ای مهم و ضروری است که از آن برای باز کردن چرخ های ماشین استفاده می شود. اگر اچار چرخ نباشد نمی توان چرخ های لاستیک ها را باز کرد و پنچری ماشین را گرفت.  نوع کاربرد آچار خرج در گرفتن پنچری لاستیک ها باز کردن پیچ و مهره های لاستیک هاست، و معمولا از این ابزار در جعبه ابزار داخل خودرو نگهداری می شود (برخی از ابزار در داخل جعبه ابزار خودرو بسیار لازم هستند مانند: آچار 13، آچار چرخ، ست آلن، پیچ گوشتی و چهارسو، انبر دست و دم باریک، انبر قفلی و ... )، همانطور که در ادامه نیز خواهد آمد آچار چرخ ها تنوع بسیار زیادی دارند که بسته به نوع خودرو و سایز پیچ چرخ خودرو متفاوت است. در ادامه با انواع آچار چرخ آشنا می شویم.

انواع آچار چرخ

آچار چرخ می تواند در انواع مختلف از لحاظ سایز و نوع موجود باشد. این وسیله کاربردی میتواند در انواع دو سر و چهار سر تولید شود که تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند.

همچنین آچار چرخ برای ماشین های مختلف متفاوت است؛ مثلاً آچار چرخ پژو با ماشین دیگر فرق دارد. پس حتماً هنگام خرید دقت داشته باشید که آچار چرخ مناسب با ماشینتان را تهیه کنید.

آچار چرخ ها از نظر کشور تولید کننده و مارک نیز با یکدیگر تفاوت دارند. آچار چرخ آلمانی نمونه ای از آچار چرخ است که کیفیت بسیار بالایی دارد. لیست زیر ده مورد از انواع آچار چرخ است:

·         آچار چرخ پاسیکو مدل P1725 مناسب برای پژو پارس

·         آچار چرخ رایدر کد s34

·         آچار چرخ دنفوس مدل PA 1838

·         آچار چرخ سایموند مدل AM 596421 سایز 21 اینچ

·         آچار چرخ سیموند مدل پراید سایز 14 میلی متر

·         آچار چرخ مدل 31507 مناسب پژو

·         آچار چرخ مدل b12

·         آچار چرخ مدل KSM سایز 14 میلیمتر

·         آچار چرخ مدل YP4PAR-ROCK

·         آچار چرخ مدل YP014 سایز 14 میلیمتر

شما در مورد هرکدام از این آچار چرخ ها و کاربردشان اطلاعات کسب کنید. اگر تمایل دارید بدانید از کجا باید اطلاعات کسب کنید ادامه این مطلب را بخوانید.

قیمت آچار چرخ

قیمت آچار چرخ یک واحد مشخص نیست؛ زیرا آچار چرخ ها در نوع و سایز با یکدیگر تفاوت دارند. همچنین آچار چرخ ها با توجه به نوع برندشان قیمت های متفاوتی دارند. به طور مثال آچار چرخ آلمانی به دلیل کیفیت بالایی که دارد قیمت متفاوتی نسبت به دیگر برندها دارد.

خرید آچار چرخ

در خرید آچار چرخ حتماً باید با یک فروشگاه متخصص در این زمینه صحبت کنید. فروشگاه الکتروابزار با داستن انواع آچار چرخ ایرانی و خارجی و برای تمام ماشین ها در خدمت شما عزیزان است. الکتروابزار در انتخاب آچارچرخ مناسب راهنمای شما خواهد بود و آچار چرخ مورد نیازتان را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار شما خواهد گذاشت کافی است با آنها تماس بگیرید.