۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آچار دو دسته

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

آچار دو دسته

اگر به کار تعمیرات مشغول هستید حتماً با آچار دو دسته یا اصطلاحاً  آچار لوله گیر آشنایی دارید. این وسیله در کنار آچار شلاقی یک ابزار مهم در لوله کشی به حساب می آید. هر منزلی به یک آچار دو دسته از انواع مختلف آن احتیاج دارد و وجود یک آچار شلاقی خوب در هر جعبه ابزار لازم است. این نوع آچار شاید کم به کار آید، اما کاربرد آن به گونه ای است که معمولا در لحظات حساسی مثله ترکیدن لوله و یا خریابی ان مورد استفاده قرار می گیرد و چون زمان در این موارد مهم است وجود این ابزار بسیار مفید می باشد.

انواع آچار دو دسته

آچار دو دسته انواع مختلفی دارد که تفاوت آن چنانی با یکدیگر ندارند. انواع آچار دو دسته را در لیست زیر مشاهده می کنید:

  • آچار دو دسته با فک پایین ثابت
  • آچار دو دسته فک متحرک
  • آچار دو دسته اتومات و ...

کاربرد آچار دودسته شباهت زیادی به آچار لوله گیر یا شلاقی دارد دارد. آچار دو دسته همان طور که از نام آن پیداست دو دسته دارد و قابلیت تنظیم دارد. دو دسته های سایز بزرگ یعنی بالای 2.5 اینچ برای مصرف خانگی کاربرد ندارد و بیشتر برای کارهای تخصصی از آن استفاده می شود.

سایز آچار دو دسته

آچار دو دسته در سایزهای مختلفی تولید می شود که با توجه به نیازتان می توانید یکی از این سایزها را انتخاب کنید. به طور مثال آچار دو دسته ایران پتک در سایزهای مختلفی مانند 1 اینچی، 1.5 اینچی، 3 اینچی تولید می شود و آچار دودسته ایران پتک از مرغوب ترین آچار دو دسته های موجود در بازار است.

قیمت آچار دو دسته

قیمت آچار دو دسته با در نظر گرفتن کیفیت آن و برند تولید کننده آن متفاوت است. این وسیله را شرکت های زیادی هم در ایران و هم در خارج از تولید می کنند. نوع ایرانی این محصول این روزها از کیفیت بالایی برخوردار است و گزینه مناسبی برای خرید به شمار می رود.

قیمت آچار دو دسته ایران پتک که به جرئت می توان گفت بهترین مارک در تولید این محصول به حساب می آید در سایزهای مختلف متفاوت است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت آچار لوله در سایز مورد نظرتان از یک فروشگاه معتبر کمک بگیرید.

خرید آچاردو دسته

برای خرید آچار دو دسته ابتدا باید مدل مورد نیازتان را انتخاب کنید. همچنین در خرید آچار دو دسته باید به کیفیت آن نیز دقت داشته باشید. انتخاب فروشگاه معتبر و منصف  نیز یکی دیگر از مواردی است که در هنگام خرید آچار دو دسته با به آن دقت داشته باشید.

فروشگاه الکتروابزار با داشتن انواع آچار دو دسته و مهره آچار دو دسته یکی از معتبرترین فروشگاه ها در این زمینه است. مهره آچار دو دسته یکی از ابزارهایی است که خرید آن همراه با آچار دو دسته توصیه می شود. اگر تمایل به خرید به آچار دو دسته ایران پتک دارید می توانید با الکتروابزار تماس بگیرید و کمک مشاوران آن ها دو دسته مورد نیاز خود را تهیه کنید.