۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آچار شلاقی

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

آچار شلاقی

نام دیگر آچار شلاقی همان آچار لوله گیر است که برای لوله کشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این ابزار، اتصالات مختلف لوله را نگه می دارند و امکان باز و بسته کردن لوله های فلزی به راحتی فراهم می شود. به دلیل اینکه برای لوله کشی امکان استفاده از آچار فرانسه و یا سایر انواع آچار ها نیست، به جای آن از آچار لوله گیر یا آچار شلاقی استفاده می شود. این آچار قابلیت تنظیم دارد و می توان سریع آن را تنظیم کرد تا انواع پیچ و مهره و لوله را با استفاده از آن باز کرد. این ابزار دستی نیز به عنوان یک ابزار حرفه ای و به خصوص در صنف تاسیسات و لوله کشی می باشد و معمولا جعبه ابزار خانگی کمی را می توان دید که مجهز به یک آچار شلاقی باشد.

 آچار شلاقی دارای دو فک لغزنده است یکی از این فک ها ثابت بوده و دیگری لغزنده می باشد و در صورتی که بتوانید آن را به اندازه مورد نیاز تنظیم کنید، به راحتی می توان برای لوله کشی از آن استفاده کرد. برای مشاهده عکس آچار شلاقی می توانید به وب سایت اینترنتی الکترو ابزار مراجعه کنید.

 

انواع آچار شلاقی

آچار شلاقی دارای ۶ نوع مختلف و همه این آچار ها در اندازه ها و ابعاد مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. معمولاً جنس بدنه آن ها از آلومینیوم یا فلز است و دارای مقاومت بسیار بالایی هستند. در این قسمت به انواع مختلف آچار شلاقی اشاره می کنیم.

·         آچار شلاقی مستقیم

·         آچار شلاقی انتهایی

·         آچار شلاقی آفست

·         آچار لوله گیر تسمه‌ای

·         آچار لوله گیر قدرت مرکب

·         آچار لوله گیر زنجیره‌ای

 

کاربرد آچار شلاقی

کاربرد آچار شلاقی یا آچار لوله گیر برای باز و بسته کردن لوله ها می باشد. برای باز کردن لوله های رگه دار مانند لوله هایی که از آهن سیاه یا گالوانیزه ساخته شده‌اند، استفاده می شود. این آچار ها دارای دو لبه هستند و به راحتی می توانند لوله ها را نگه دارند و به اصطلاح روی لوله فیت شوند. به همین خاطر دیگر لوله به هیچ وجه تکان نمی خورد و می توان به راحتی آن را باز و بسته کرد.

 

قیمت آچار شلاقی

قیمت آچار شلاقی و انواع مختلف آچار لوله گیر در وب سایت اینترنتی الکترو ابزار موجود است. برای مشاهده قیمت آچار شلاقی انتهایی، آچار لوله گیر زنجیره ای، آچار شلاقی مستقیم و سایر انواع آچار های لوله گیر می توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه نمایید. امکان خرید آچار شلاقی از طریق این وب سایت به صورت اینترنتی فراهم شده است. با توجه به اینکه فروشگاه الکترو ابزار بدون واسطه عمل می‌کند و به صورت مستقیم انواع ابزار آلات را از تولید کننده ها خریداری می‌کند، این محصولات را با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند. قیمت آچار شلاقی ارزان در وبسایت این فروشگاه موجود است.

 

خرید آچار شلاقی

برای خرید یک آچار شلاقی مناسب ابتدا باید سایز مورد نظر را با توجه به اندازه ای که به آن نیاز داریم انتخاب نموده و سپس اقدام به خرید آن کنیم. فروشگاه اینترنتی الکتروابزار از جمله فروشگاه هایی است که می توان برای خرید یک آچار شلاقی انتخاب نمود. این فروشگاه سعی نموده تا با تامین کالاهای اصلی از شرکت های سازنده و یا تامین کننده علاوه بر اطمینان از اصالت آچار شلاقی بهترین قیمت را نیز برای مشتریان به همراه داشته باشد.