۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آچار آلن وستاره ای

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 26 تا

  1. ۱
  2. ۲
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 26 تا

  1. ۱
  2. ۲

آچار آلن و ستاره ای

آچار آلن ابزاری برای باز کردن پیچ های آلن و نام آن از یک شرکت آمریکایی به همین اسم گرفته شده است. پیچ آلن یک حفره شش ضلعی در انتهای خود دارد که باز کردن آن فقط با آچار آلن صورت می گیرد. آچار ستاره ای یا آچار آلن خورشیدی یک نوع آچار کمتر دیده شده است و این آچار نیز همانند آچار جغجغه ای از ابزار آلات نسل نوین تر هستند.

طراحی اچار آلن خورشیدی یا آچار ستاره ای ریز از روی آچار آلن صورت گرفته است. تفاوت آچار آلن و ستاره ای در نوع کاربرد آن ها در باز کردن پیچ ها مختلف می باشد. برخلاف آچار آلن، آچار آلن خورشیدی برای باز کردن پیچ هایی است که شبیه یک ستاره هشت پر هستند به کار می رود.

از آچار آلن و ستاره ای در کارهای تخصصی و ظریف استفاده می کنند. عمده کاربرد آچار آلن ستاره ای در تعمیرات موبایل و لپ‌تاپ است البته به تازگی کاربرد این نوع پیچ ها در صنایع نیز به مقدار قابل چشم گیری افزایش یافته است و امروز قالب پیچ خودروهای به خصوص اروپایی از نوع ستاره ای می باشد. این پیچ ها همیشه فقط با آچار مخصوص به خود باز می شوند و مانند سایر پیچ ها که با ابزار هایی دیگری مثله انبر قفلی یا آچار فرانسه نیز باز می شوند نبوده و حتما باید با اچار ستاره ای با شماره مختص به خود همان پیچ باز شوند.

انواع آچار آلن و ستاره ای

معروف ترین نوع آچار آلن نوع L شکل آن است. در ادامه انواع آچار آلن و ستاره ای را مورد بررسی قرار می دهیم.

آچار آلن  L شکل

این آچار به خاطر دسته بلندش نیروی بالایی دارد. این آچار طوری طراحی شده است که می توان از هر دو طرف آن استفاده کرد.

آچار آلن خورشیدی

این وسیله برای تعمیرکاران قطعات الکترونیکی مانند کامپیوتر و موبایل یک وسیله ضروری به شمار می رود.

آچار آلن سرگرد، آچار آلن T شکل، آچار ستارهای ریز و همچنین آچار آلن جغجغه ای از دیگر انواع آچار آلن و ستاره ای هستند.

بهترین مارک آچار آلن و ستاره ای

برای مشخص کردن بهترین مارک آچار آلن و ستاره ای لازم است نظرات کاربران را در این زمینه بخوانید. یک روش دیگر برای شناختن بهترین مارک آچار آلن و ستاره ای پرسش از یک فروشگاه متخصص است. اما طبق نظرات کاربران تعدادی از بهترین مارک های آچار آلن و ستاره ای شامل: مارک وینکس، مارک ایت، مارک رونیکس و مارک نووا می باشد. بدیهی است که یک فروشنده با تجربه با این برندها و بهترین مارک آچار آلن و ستاره ای اطلاعات بیشتری داشته باشد.

قیمت آچار آلن و ستاره ای

قیمت این آچار بسته به نوع آن و برند تولید کننده آن متفاوت است. برای مشخص کردن قیمت آچار آلن و ستاره ای باید ابتدا یک مدل مشخص از یک برند را انتخاب کنید سپس از یک فروشگاه معتبر و منصف قیمت آن را جویا شوید. گذشته ازاین مسائل لارم است بدانید که هر چقدر یک آچار آلن و ستاره ای با کیفیت تر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

خرید آچار آلن و ستاره ای

برای خرید آچار آلن و ستاره ای باید بدانید کدام نوع آن به درد کار شما می خورد. اگر نمی دانید هم باید از یک متخصص با تجربه در این زمینه بپرسید. دومین مسئله انتخاب کیفیت آن است، آیا یک کار با دوام می خواهید یا یک وسیله معمولی؟ شما می توانید بعد از مشخص کردن این مسائل با یک فروشگاه معتبر تماس بگیرید. فروشگاه الکتروابزار با داشتن انوع آچار آلن و ستاره ای می تواند راهنمای شما در امر انتخاب و خرید انواع آبزارالات باشد.