۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ست آچار

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

ست آچار

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که در صنعت ساخت و تعمیر ماشین آلات و وسایل به خصوص فلزی فعال هستند، حتما تا به حال وجود یک ست آچار را به شدت احساس کردهاید. وسیلهای که انواعی مختلف آچارهای موردعلاقه شما را در اندازههای مختلف دارند و بسیار نیز کاربردی است و معمولا انواع آچار ها را از انواع آچار تکی یکسر رینگی و یا دو سر، آچار فرانسه و .. می توان یافت. با این حال اگر قصد خرید یک ست آچار را دارید، پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مطلب با الکتروابزار همراه باشید تا اطلاعات کامل درباره ست آچار را کسب کنید و بتوانید آن را درست خریداری کنید.

ست آچار

ست آچار مجموعهای از آچارهای یک نوع یا مختلف است که در سایزهای متفاوت در یک جعبه یا کیف قرار گرفته‏اند. ست کامل آچار یکی از کاربردی‏ترین وسایلی است که افراد می‏توانند در اختیار داشته باشند. زیرا از اندازه‏های مختلف آچار می‏توانند برای هر کاری استفاده کنند. معمولا از یک نوع از آچار در این ست‏ها استفاده شده است. با این حال گاهی ست‏هایی با آچارهای مختلف نیز دیده میشود. این وسیله برای کسانی که فنی هستند یکی از بهترین انتخاب‏ها است.

انواع ست آچار

انواع ست آچار در بازار وجود دارند زیرا ما انواع مختلفی از آچار داریم. این انواع از آچارهای معمولی تا بسیار تخصصی را شامل میشوند. در زیر تعدادی از بهترین ست‏های آچار را معرفی می‏کنیم تا بهتر با آن‏ها آشنا شوید.

ست آچار یکسر رینگ

ست آچار یکسر رینگ یکی از محبوب‏ترین ست‏های آچار است که برای موارد مختلف مورد استفاده قرار می‏گیرد. سر رینگ این آچارها به راحتی می‏تواند انواع پیچ را باز کند. معمولا این نوع از آچار در بیشتر جعبه ابزارها دیده میشود.

ست آچار جغجغه

یکی دیگر از ست آچار معروف جغجغه است که به آچار بوکس نیز معروف است. این نوع آچار سری‏ها و اندازه‏های مختلف دارد که برای بسیاری از پیچ‏ها مناسب است.

ست آچار تخت

ست آچار تخت مانند رینگ یکی از پرطرفدارترین آچارها است که برای تمام افراد فنی مورد نیاز است. زیرا این نوع از آچار نیز قادر به باز کردن انواع پیچ‏ها است  و ...

قیمت دست آچار

قیمت ستهای آچار نیز یکی دیگر از عواملی است که هنگام خرید آن‏ها مورد توجه قرار میگیرد. معمولا ست آچار ارزان باید از برندهای ایرانی تهیه شود. زیرا ما تعداد بسیار زیادی نیز آچار با برندهای خارجی در بازار داریم که قیمت بیشتری نسبت به داخلی‏ها دارند. برای اطلاعه دقیق از قیمت ست آچار می‏توانید به سایت‏های فروش اینترنتی مراجعه کرده و از قیمت‏های به روز این ابزار کاربردی با خبر شوید.

راهنمای خرید ست آچار

بعد از اینکه اطلاعات کامل درباره ست آچار و انواع آن را دانستیم بهتر است تا درباره خرید آن اطلاعات به دست آوریم. برای خرید آچار بهتر است ابتدا نیاز خود را در نظر بگیریم. سپس بر اساس آن ست مناسب را انتخاب کنیم. بعد از آن باید سراغ برند برویم. هرچقدر برند معتبرتر باشد، کیفیت بالاتر میرود. بعد از آن بهتر است وارد سایت‏های فروش اینترنتی شویم و نظر کاربران مختلف را درباره ست آچار انتخابی خود بخوانیم. در این صورت می‏توانیم یک خرید عالی در این زمینه داشته باشیم.