۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

گیره رومیزی

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

گیره رو میزی

گیره رومیزی یک ابزار کاربردی است که برای نگهداری وسایل استفاده می شود. این وسیله یک ابزار ضروری برای هر کارگاهی به حساب می آید. گیره رومیزی از دو دهانه برای نگهداری وسایل تشکیل شده است که باعث می شود در انجام کارهای حساس وسیله تکان نخورد. گیره رومیزی یک ابزار خانگی نیست ولی در صنعت نبودنش بسیار مشکل آفرین است و می توان گفت که کارگاهی را نمی توان یافت که از یک گیره رومیزی خوب بهره نبرده باشد. در کل میتوان گفت که انواع گیره ها کاربرد های بسیار مفیدی دارند به طوریکه گیره های رومیزی ابزارهای فوق العاده کارگاه آهنگری،  پیچ دستی نوعی گیره بسیار پرکاربرد در نجاری هستند. گیره های رومیزی دارای جنس های فولادی و ریخته گی هستند که نوع فولادی آن بسیار مقاوم بوده و دارای قیمت بالاتری نیز هستند،

اما گیره چه کاربردی دارد؟ از گیره رومیزی در کارهای مختلفی از جمله کارگاه های نجاری، کارخانه های خودروسازی، صنایع سیمان و بتن و... استفاده می شود. در ادامه انواع گیره رومیزی را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

انواع گیره رومیزی

گیره رو میزی انواع مختلفی دارد و هرکدام برای زمینه های خاصی استفاده می شوند. برای خرید گیره رومیزی ابتدا باید انواع آن را بشناسید به همین دلیل انواع آن را به صورت یک لیست در آورده ایم که می توانید آن را ببینید:

·         گیره رومیزی لوله گیر

·         گیره رومیزی موازی

·         گیره رومیزی آهنگری

·         گیره رومیزی صحرایی

·         گیره رومیزی G شکل

·         گیره رومیزی میله دار

·         گیره رومیزی F شکل

·         گیره رومیزی تسمه ای

·         گیره رومیزی پیچی

همان طور که دیدید گیره رومیزی انواع مختلفی دارد اما بهترین گیره رومیزی کدام است؟ برای یافتن پاسخ این سوال با ما باشید.

بهترین گیره رومیزی

برای انتخاب بهترین گیره رومیزی باید به موارد زیادی توجه کرد. بهترین گیره رومیزی، گیره ای است که پاسخگوی نیاز مشتری باشد. این گیره باید کیفیت بالایی داشته باشد و در عین حال قیمت مناسبی نیز داشته باشد. یکی از بهترین انواع گیره رومیزی که قیمت و کیفیت خوبی دارد گیره رو میزی چدنی است که بابت خرید آن از خودتان تشکر خواهید کرد. از بهترین گیره های رومیزی بازار می توان به گیره های رومیزی برند ایران پتک اشاره نمود که از جنس فولادی بوده و دارای کیفیت و عمر بسیار بالایی هستند.

قیمت گیره رومیزی

قیمت گیره رو میزی به نوع آن بستگی دارد. طبیعی است که گیره رو میزی بزرگ با توجه به سایز خود قیمت بالاتری داشته باشد. قیمت گیره رومیزی بزرگ را می توان حدود 3 تا 5 میلیون تومان بر آورد کرد. اما به طور کلی قیمت گیره های رو میزی از 200 هزار تومان تا 5 میلیون تومان متفاوت است.

راهنمای خرید گیره رو میزی

اگر به دنبال یک گیره رو میزی خوب هستید می توان گفت گیره رو میزی چدنی انتخابی خوبی است. گیره رومیزی چدنی با جنس مرغوب بدنه خود و قیمت مناسبی که دارد یک انتخاب عالی به حساب می آید.

اگر به دنبال فروشگاهی هستید که انواع گیره رومیزی را به قیمت های مناسب همراه با مشاوره در این مورد را داشته باشد الکتروابزار پیشنهاد ماست. الکتروابزار با شناسایی دقیق نیاز شما می تواند بهترین گیره رومیزی را در اختیارتان قرار دهد.