۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

بکس تکی و متعلقات

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

بکس تکی

دسته بکس قسمتی از آچار بکس است که به صورت بکس تکی به فروش می رسد. بکس تکی تعدادی سر در سایزهای مختلف برای آچار بکس است که برای باز و بسته نمودن انواع پیچ و مهره مورد استفاده قرار می گیرند. بکس تکی برای باز و بسته کردن پیچ هایی به کار می رود که احتیاج به نیروی بسیار زیادی دارد و با نیروی دست انسان انجام نمی شود.

بکس تکی برای انجام کارهای تخصصی موزد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد. برخی از انواع بکس تکی بلندتر هستند و طبیعتاً برای باز کردن پیچ هایی مناسب هستند که در مکان های عمیق تری قرار دارند.

یکی از مزایای بکس تکی این است که شما با خرید یک آچار و تعدادی بکس تکی می توانید چند آچار برای باز کردن پیچ های بزرگ و کوچک داشته باشید. بکس تکی کوتاه نیز برای باز و بسته کردن پیچ و مهره هایی به کار می رود که در فضاهای محدودی قرار دارند.

معمولا هنگامی که جعبه بکس کامل تهیه می شود متعلقات ضروری درون آن وجود دارد و در زمان هایی که یکی از بکس ها و یا متعلقات آن آسیبی ببیند میتوان از بکس ها تکی برای تکمیل نمودن جعبه ابزار خود بهره بردو

بکس تکی در سایزهای مختلفی با مقیاس متریک یا اینچی در بازار موجود است. سایزهای دسته بکس شامل انواع و اقسام پیچ و مهره ها می شود. سایزهای بکس تکی از کوچک ترین تا بزرگ ترین در یک مجموعه  برای کسانی که با آچار بکس کار می کنند در اختیار آن ها قرار می گیرد.

لیست متعلقات بکس

برای به کار بردن انواع بکس ها به برخی از رابط ها و دسته ها نیاز است که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • رابط بکس : برای تنطیم طول و فاصله بکس تا محل مورد نظر و دارای سایزهای مختلفی مانند : 2.5 و 5 و 10 اینچ می باشد.
  • دسته جغجغه : برای به کاربردن راحت تر بکس و باز و بسته نمودن انواع پیچ و مهره بدون براشتن بکس از روی پیچ.
  • دسته بکس : برای ایجاد نیروی اهرمی به بکس برای باز کردن انواع پیچ ها به کار برده می شود.
  • لغلغه : برای باز کردن پیچهایی که در کنج ها و پس توها و نقاط کم جا قرار ئارند بسیار کمک می کند.
  • تبدیل بکس : برای تبدیل نمودن انواع سایز ها مثلا بکس ½ به 3/8 و یا ½ به ¼ و بلعکس.

 

قیمت بکس تکی

بکس تکی قیمت های مختلفی دارد. جنس این بکس ها با یکدیگر تفاوت دارد و هرکدام که از کیفیت بالاتری برخوردار باشد قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. از طرف دیگر بکس تکی به دلیل اینکه در سایزهای مختلفی عرضه می شود قیمت هر سایز با سایز دیگر متفاوت خواهد بود. اگر به دنبال یک بکس مرغوب با قیمت مناسب باشید می توانید بکس تکی جینوس را امتحان کنید. برای اطلاع از قیمت دقیق آن نیز می توانید از یک فروشگاه معتبر سؤال کنید.

خرید بکس تکی

اگر برای خرید بکس تکی به راهنمایی نیاز دارید پیشنهاد ما خرید بکس تکی فشار قوی هنس و بکس تکی جینوس است. این دو مورد برای استفاده ساده و تخصصی گزینه های بسیار مناسبی هستند. اگر در امر خرید دسته بکس به راهنمایی بیشتری احتیاج دارید می توانید با فروشگاه الکترو ابزار تماس بگیرید. متخصصان الکترو ابزار بهترین بکس تکی را با توجه به نیازتان در اختیار شما قرار خواهند داد. کافی است با این فروشگاه تماس بگیرید و بعد از اطلاع از قیمت انواع بکس تکی فشار قوی و بکس تکی ساده، مناسب ترین آن ها را خریداری کنید.