۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قیچی مفتول بر

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

قیچی مفتول بر

یکی از قیچی‏های کاربردی صنعتی قیچی مفتول بر است. کسانی که با فلزاتی مانند زنجیر، سیم و مفتول کار می‏کنند از این نوع قیچی بسیار استفاده میکنند. این مدل از انواع قیچی معمولا دارای دسته های بلندی هستند که همین ویژگی سبب می شود که بتوانند نیروی زیادی را به لبه های قیچی برای برش مفتول وارد کنند. این قیچی ها دارای سایز های متنوعی هستند و از سایز 35 که تقریبا کمی بزرگتر از یک سیم چین است شروع شده و تا انداره 1000 و حتی 1200 و 1400 که می توانند مفتول هاییبه قطر میلگرد 14 را قطع کنند در بازار موجود می باشد. معمولا این نوع قیچی مانند قیچی باغبانی و قیچی خیاطی و قیچی هایی از این دست عمومی نبوده و کمتر به عنوان ابزار خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما هم به تازگی قصد خرید این قیچی برای اولین بار را دارید یا اینکه میخواهید قیچی قدیمی خود را با یک نوع تازه تعویض کنید، با الکتروابزار در این مطلب همراه باشید تا با راهنمای خرید قیچی مفتول بر آشنا شوید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

قیچی مفتول بر

در بالا بیان کردیم که یکی از قیچیهای بسیار کاربردی در صنعت، قیچی مفتول بر است. این نوع قیچی برای بریدن زنجیر، سیم، قفل، مفتول و انواع وسیله‏های فلزی که بسیار محکم هستند کاربرد دارد. قیچی مفتول بر دسته‏های بلندی دارد که هرچقدر این دسته‏ها بلندتر باشد نیروی وارده بر فلز بیشتر می‌شود.

انواع قیچی مفتول بر

انواع قیچی مفتول بر در بازار وجود دارد که هر کدام از آن‏ها برای کاری استفاده خواهد شد. با این حال بیشترین موردی که برای قیچی مفتول بر مهم است اندازه دسته‏های آن است. هم‏چنین برای تیغه آن نیز برای فلزات مختلف در نظر گرفته میشود. در زیر دو نوع بسیار کاربردی از قیچی مفتولی را معرفی میکنیم.

قیچی مفتول بر ژاپنی

یکی از انواع با کیفیت قیچی مفتول بر نوع ژاپنی است. در برندهای ژاپنی قیچی مفتول بر رومیزی و آلومینیومی وجود دارد. هم‏چنین می‏توانید نوع کوچک آن را نیز انتخاب کنید.

قیچی مفتول بر چینی

قیچی مفتول بر ساخت چین نیز وجود دارد که از بهترین‏های موجود در بازار است. قیچی‏های ساخت این کشور نیز در انواع مختلف وجود دارند و شما می‏توانید نوع مورد استفاده خود را انتخاب کنید

و ...

بهترین مارک قیچی مفتول بر

همانطور که انواع مختلفی از قیچی مفتول بر در بازار وجود دارند، برندهای بسیاری نیز وجود دارند که ابزاهایی از جمله قیچی مفتول بر را تولید کردهاند. از این برندها می‏توان به ایران پتک، فورس، استنلی و رونیکس اشاره کرد.

 

قیمت قیجی مفتول بر

قیمت قیچی مفتول بر بر اساس نوع و کشوری که در آن ساخته میشود متفاوت است. شما از قیمت دقیق این محصول می‏توانید از طریق سایت‏های فروش اینترنتی باخبر شوید.

خرید قیچی مفتول بر

برای خرید قیچی مفتول بر شما باید ابتدا به نوع و کیفیت آن توجه کنید. سپس می‏توانید با مراجعه به ابزار فروشی‏های معتبر سراسر کشور و سایت‏های فروش اینترنتی معتبر مراجعه کرده و آن را خریداری کنید. در این سایت‏ها شما می‏توانید نظرات دیگر کاربران را هم بخوانید.