۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قیچی شاخه زن

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

قیچی شاخه زن

قیچی شاخه زن برای هرس کردن شاخه‌های درختان مورداستفاده قرار می‌گیرد. افرادی که دارای باغ یا گلخانه هستند، باید یکی از انواع قیچی شاخه زن شارژی یا قیچی شاخه زن دستی را داشته باشند. این قیچی به‌عنوان قیچی باغبانی نیز شناخته می‌شود و یکی از ابزارهای مهم مورداستفاده در گلخانه‌ها و باغ‌ها است. این قیچی‌ها دارای یک تیغه بسیار قوی فولادی هستند و دسته آن‌ها از پلاستیک است البته برای بریدن شاخه های خیلی قطور باید از اره باغبانی استفاده نمود. هر یک از انواع قیچی باغبانی یا قیچی شاخه زن دارای ظاهر و ابعاد متفاوتی هستند.

 

بهترین قیچی شاخه زن

 بهترین قیچی شاخه زن با توجه به ویژگی‌های آن‌ها متفاوت است. انواع برندهای مختلف اقدام به تولید بهترین مارک قیچی شاخه زن و قیچی باغبانی نموده‌اند که می‌توان از این برندها به رونیکس، اینکو، باهکو، بهکو، واستر، نووا و آکواکرفت اشاره کرد.

 

انواع قیچی شاخه زن

انواع قیچی شاخه زن یا قیچی‌های باغبانی شامل موارد زیر می‌شوند.

·         قیچی شاخه زن دسته تلسکوپی

·         قیچی سرشاخه زن

·         قیچی شاخه زن دسته کوتاه

 

قیمت قیچی شاخه زن

قیمت قیچی شاخه زن با توجه به نوع آن و جنس تیغ متفاوت است. قبل از خرید انواع قیچی شاخه زن یا قیچی باغبانی می‌توانید برای مشاهده لیست قیمت قیچی شاخه زن به وب‌سایت اینترنتی الکترا ابزار مراجعه کنید. همان‌طور که مشاهده فرمودید انواع قیچی شاخه زن دارای کاربردهای متفاوتی در باغبانی هستند. برخی از آن‌ها برای کوتاه کردن چمن، برخی برای هرس کردن شمشادها، برخی دیگر برای کوتاه کردن سرشاخه‌ها و ... مورداستفاده قرار می‌گیرند؛ بنابراین قیمت هر یک از این قیچی‌های باغبانی با یکدیگر متفاوت است.

راهنمای خرید قیچی شاخه زن

قبل از خرید قیچی شاخه زن باید به نکات زیر توجه داشته باشید. جنس تیغه قیچی‌های شاخه زن معمولاً از تیتانیوم یا فولاد ضدزنگ می‌باشد. هر چه جنس تیغه بهتر باشد دوام این ابزار بیشتر می‌شود. قیچی‌هایی که از جنس تیتانیوم ساخته‌شده‌اند، وزن کمتری دارند و مقاومت بالایی دارند؛ اما قیمت آن‌ها نیز متفاوت است. وزن قیچی باغبانی نیز از جمله نکاتی است که قبل از خرید باید به آن توجه داشته باشید. هرچه وزن قیچی سنگین‌تر باشد تحمل آن سخت‌تر می‌شود و باغبان را خسته می‌کند.

بنابراین علاوه بر جنس تیغه و جنس دسته باید به وزن قیچی شاخه زن هم توجه داشته باشید. جهت مشاهده انواع قیچی‌های شاخه زن و استعلام قیمت هر یک از این ابزارها می‌توانید، به فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید. این مجموعه با حذف واسطه‌ها انواع قیچی شاخه زن و سایر ابزارآلات باکیفیت دیگر را با قیمت مناسبی به صورت اینترنتی به فروش می‌رساند.