۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کمان اره

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

کمان اره

کمان اره یکی از قدیمی ترین ابزارها در زندگی انسان به شمار می آید. از این وسیله برای بریدن به صورت دستی استفاده می شود. کمان اره از یک تیغه تیز برای بریدن  از انواع و اقسام سطوح با هر جنسی استفاده می شود.

حتماً شما هم می دانید که با کمان اره می توان برش های خوبی روی چوب، فلز، پروفیل، پلاستیک و دیگر مواد ایجاد کرد. عمده کاربرد کمان اره نیز همانند مغار و سوهان در نجاری و آهنگری است. اما تمام مشاغلی که برای تولید محصول خود به برش احتیاج دارند می توانند از این ابزار پرکاربرد استفاده کنند. نکته ای که در مورد کمان اره باید به آن توجه داشت جنس تیغ اره است که راندمان کار با کمان اره را تا حد قابل چشمگیری افزایش می دهد کمان اره در انواع مختلفی تولید می شود که هر کدام کاربرد خاصی دارند.

انواع کمان اره

همان طور که گفتیم کمان اره ها با توجه به کابردهایشان به انواع مختلفی تقسیم می شوند. در ادامه به بررسی این کمان اره ها می پردازیم.

کمان اره آهن بر

این کمان اره همان طور که از نام آن پیداست برای بریدن آهن به کار می رود. این کمان اره قدرت بسیار بالایی دارد و تیغه های آن ساخته شده از فولاد هستند.

کمان اره چوب بری

کمان اره چوب بر قدرت پایین تری نسبت به نمونه قبل دارد. از این کمان اره برای بریدن سطوح چوبی استفاده می شود. نوع تیغه کمان اره چوب بر از کمان اره آهن بر نرم تر است و شیارهای آن با فاصله بیشتری نسبت به یکدیگر قرار گرفته اند.

کمان اره مویی

این نوع کمان اره هم برای بریدن چوب هم فلز قابل استفاده است با این تفاوت که طراحی آن برای کارهای ظریف است. عمده کاربرد اره مویی در کارهای حساس و هنری مانند معرق کاری می باشد.

بهترین مارک کمان اره

بهترین کمان اره را کیفیت آن مشخص می کند. هرچقدر کیفیت کمان اره بالاتر و طول عمر آن بیشتر باشد شانس بیشتری برای قرارگیری در لیست بهترین کمان اره را دارد. در ایران و خارج از ایران کمان اره های با کیفیت و مرغوبی تولید می شود. در انتخاب بهترین کمان اره باید نظرات مشتریان را در این باره خواند. هرچقدر درصد رضایت مشتریان از یک کمان اره بالاتر باشد، کمان اره  بهتری است. برخی از بهترین برندهای کمان اره های موجود در بازار ایران عبارتند از :

·         کمان اره نووا

·         کمان اره رونیکس

·         کمان اره لایت

·         کمان اره توسن

·         کمان اره بکهو

·         کمان اره آلتونا و ...

قیمت کمان اره

قیمت کمان اره به نوعی از آن بستگی دارد که قصد خرید آن را دارید. از دیگر مواردی که بر قیمت کمان اره تأثیر دارد کیفیت آن است. هرچقدر کیفیت بالاتری را انتظار داشته باشید باید هزینه بالاتری را صرف کنید. درست است که نمی توان یک قیمت مشخص برای کمان اره معرفی کرد؛ اما می توان از یک فروشگاه منصف این زمینه قیمت انواع کمان اره را جویا شد.

خرید کمان‌اره

برای خرید کمان اره اهن بر یا کمان اره چوب بر باید نکاتی را مد نظر داشته باشد. از جمله این نکات کیفیت آن کمان اره است که حتماً باید به آن دقت داشت. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید باید با یک متخصص فروش ابزارآلات مشورت کنید.

فروشگاه الکترو ابزار با سابقه طولانی کدت در فروش ابزارآلات، به خصوص انواع کمان اره، انتخاب خوبی برای عزیزانی است که قصد خرید کمان اره دارند. با اکترو ابزار تماس بگیرید و کمان اره مناسب با نیازتان را با منصفانه ترین قیمت ها دریافت کنید.