۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

انبر پرچ

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

انبر پرچ

انبر پرچ یا پرچ کن وسیله ای است برای متصل کردن دو ورق آهن که به این اتصال پرچ کردن می گویند. عمل پرچ کردن با دو عدد میخ با سایزهای مختلف و به وسیله  انبر پرچ دستی یا بادی انجام می شود. دستگاه پرچ کن معمولاً مصارف خانگی ندارند و برای کارهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع از انبر ها در مشاغل بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند از جمله در و پنجره سازها به خصوص آلمینیومی و یو پی وی سی، تابلو سازها و بسیاری از مشاغل دیگر، با اینکه وجود انبر پرچ در جعبه ابزار خانگی الزامی نیست ولی، با این حال انبر پرچ یک وسیله کاربردی و پر مصرف است. انبر پرچ انواع مختلفی دارد که در ادامه با آن آشنا می شوید.

انواع انبر پرچ

انبر پرج با توجه به کارایی آن انواع مختلفی دارد. اگر قصد خرید انبر پرچ را دارید باید با انواع آن آشنا شوید.

انبر پرچ ساده

این انبر پرچ برای کارهای ساده استفاده می شود و برای کار با آن به مهارت خاصی احتیاج نیست. انبر پرچ دستی یکی از پرکاربرد ترین انواع پرچ کن است.

انبرپرچ دو دسته یا دسته بلند

اندازه دسته های این مدل انبر پرچ بلند است و کار کردن با آن نیروی بیشتری می طلبد. این مدل نسبت به مدل قبلی در زمینه های بیشتری کاربرد دارد و با آن می توان پرچ کردن های بزرگ و همچنین محکم تری انجام داد.

انبر پرچ آکاردئونی

این انبر پرچ شبیه به ساز آکاردئون است و اندازه آن با توجه به سایز کار تنظیم می شود. این پرچ کن را می توان یکی از بهترین انبر پرچ ها دانست.

انبر پرچ بادی

زمینه های کاربرد این انبر پرچ بسیار تخصصی است. این انبر نیروی بسیار زیادی دارد و از آن در مواردی که احتیاج به سرعت بالا باشد استفاده می شود. صنایع کشتی رانی و ماشین رانی از مهم ترین موارد مصرف این پرچ کن هستند.

بهترین مارک انبر پرچ

برای انتخاب بهترین مارک انبر پرچ باید به کیفیت آن توجه داشت. این روزها پرچ کن های زیادی در ایران و خارج از ایران تولید می شوند که انتخاب بین آن ها بسیار سخت است. اما طبق تجربیات خریداران این محصول، بهترین مارک انبر پرچ، انبر پرچ ژاپنی می باشد. از دیگر مارک های خوب در تولید انبر پرچ می توان به: اپسوم، واستر، پیکاس، استنلی و رونیکس اشاره کرد. همچنین می توانید برای شناختن بهترین مارک انبر پرچ از یک فروشگاه معتبر کمک بگیرید.

قیمت انبر پرچ

قیمت انبر پرچ به عوامل زیادی وابسته است و نمی توان یک قیمت مشخص برای آن مشخص کرد. نوع پرچ کن، مارک پرچ کن، فروشگاه ارائه دهنده آن و بسیاری از عوامل دیگر می توانند بر قیمت انبر پرچ کن تأثیر داشته باشند. فرقی ندارد به دنبال انبر پرچ دستی هستید یا یک انبر پیشرفته تر، در هر صورت برای دانستن قیمت دقیق آن باید از یک فروشگاه منصف سؤال بپرسید.

خرید انبر پرچ

پیش از خرید انبر پرچ باید هدف خود را از خرید آن مشخص کنید. اما اگر هدفتان مشخص است؛ اما نمی دانید کدام مدل را باید خریداری کنید می توانید از یک مشاور کمک بگیرید. فروشگاه الکتروابزار در امر خرید انبر پرچ ژاپنی یا هر انبر دیگری می تواند راهنمایی خوبی برای شما خریداران عزیز باشد. برای اطلاع از قیمت انواع پرچ کن و انتخاب یک انبر پرچ کن مناسب کافی است با الکتروابزار تماس بگیرید.