۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

دم باریک

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

دم باریک

دم باریک یک ابزار کاربردی از خانواده انبر دست هاست. شکل این وسیله تا حد زیادی به انبر دست شباهت دارد با این تفاوت که نوک دم باریک بلند و باریک است. شکل این ابزار مخروطی بوده و برای کارهایی خاصی از آن استفاده می شود. این نوع از انبرها دارای کاربردهای گسترده ای در صنعت داشته اما عمده کاربرد این نوع انبر گرفتن و جابجا کردن قطعات ریز و بد دستی است که امکان کار با دست و یا ابزار دیگر را سخت می کند. در ادامه با انواع دم باریک آشنا خواهیم شد.

انواع دم باریک

دم باریک ها انواع مختلفی دارند که مهمترین آن ها عبارتند از:

·         دم باریک دم خم

·         دم باریک دم پهن

·         دم باریک سوزنی

·         دم باریک دم گرد

هرکدام این دم باریک ها کاربرد خاصی دارند به طور مثال از دم باریک دم گرد در جواهر سازی استفاده می شوند.

کاربرد دم باریک

همانطور که گفتیم دم باریک از خانواده انبر دست هاست با این تفاوت که از دم باریک برای انجام کارهای حساس استفاده می شود. این وسیله در نگه داشتن قطعات و همچنین بریدن نیز کاربرد دارد. از دم باریک کوچک برای خم کردن مفتول های نازک استفاده می شود. این کار در صنعت جواهر سازی رواج دارد.

همچنین از دم باریک بزرگ برای انجام کارهای مکانیکی و بیرون کشیدن قطعاتی که در جاهای حساس قرار گرفته اند استفاده می شود. اگر به دلیل شغلتان به دم باریک بزرگ یا کوچک احتیاج دارید می توانید آن را با بهترین قیمت از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید.

قیمت دم باریک

طبیعی است که قیمت دم باریک کوچک از دم باریک بزرگ بیشتر باشد. در یک نگاه کلی می توان گفت برای خرید دم باریک کوچک باید مبلغی حدود 50 تا 100 هزار تومان پرداخت کنید. همچنین قیمت دم باریک بزرگ چیزی بین 100 تا 300 هزار تومان است. دقت داشته باشید که این قیمت ها برای برندهای مختلف و فروشگاه های مختلف، متفاوت خواهد بود.

قیمت دم باریک ارزان در یک فروشگاه منصف نیز 50 تا 70 هزار تومان است. اگر به دنبال انجام کارهای تخصصی نیستید و فقط می خواهید یک دم باریک معمولی داشته باشید می توانید از یک فروشگاه قیمت دم باریک ارزان را بپرسید.

خرید دم باریک

در هنگام خرید دم باریک ابتدا باید بدانید برای چه منظوری می خواهید از دم باریک استفاده کنید. همچنین باید به جنس بدنه دم باریک نیز توجه داشته باشید. دم باریکی که خریداری می کنید باید در برابر ضربه و حرارت مقاوم باشد پس حتماً از فروشنده این موارد را بخواهید.

اگر در زمینه خرید دم باریک اطلاعات خاصی ندارید می توانید با فروشگاه الکتروابزار تماس بگیرید. این فروشگاه انواع دم باریک ایرانی و خارجی را با منصفانه ترین قیمت ها برای شما مشتریان در نظر گرفته است.