۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

انبر قفلی

تنظیم جهت نزولی

   

24 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

24 مورد

انبر قفلی

انبر قفلی چیست؟ انبر قفلی یک وسیله ساخته شده از فولاد است که دودسته دارد. در انتهای یکی از دسته های آن پیچی قرار دارد که با آن می توان میزان باز شدن دهانه انبر قفلی را مشخص کرد. از انبر قفلی برای چرخاندن پیچ ها و همچنین نگهداری وسایل استفاده می شود. انبر قفلی همانگونه که از نامش نیز پیداست در دسته انواع انبر ها قرار میگیرد و همانند انبر دست و سیم چین جزء ابزار های پرکاربرد بوده که وجود آن در هر جعبه ابزار خانگی و کارگاهی لازم می باشد. این ابزار پرکاربرد و معروف انواع مختلفی دارد که آشنایی با آن برای یک خرید خوب ضروری است.

انواع انبر قفلی

انبرقفلی انواع مختلفی دارد که مهمترین آن ها عبارتند از:

انبر قفلی دهانه صاف

همان طور که از اسمش پیداست دهانه آن صاف است و برای گرفتن اشیا چوبی و فلزی صاف به کار می رود. در قسمت پیچ این انبرقفلی یک حفره وجود دارد که با قرار دادن یک میله در آن می توان فشار را چند برابر کرد.

انبر قفلی دهانه گرد

از این وسیله برای نگهداری وسایل استوانه ای و مدور مانند لوله استفاده می شود. این انبر قفلی کاربرد زیادی در لوله کشی دارد.

انبر قفلی دهانه v شکل

این انبر قفلی ترکیبی از دو نوع قبل یعنی یک دهانه آن صاف و دیگری گرد است. از این انبر برای هر دو سطح صاف و گرد استفاده می شود.

انبر قفلی دم باریک

از این انبر قفلی برای فضای بسته و محدود و کارهای حساس استفاده می شود. بدیهی است که این انبر به دلیلی نوک تخت خود به اندازه دیگر مدل ها قدرت و کارایی ندارد.

انبر قفلی دهانه بزرگ

دهانه این انبر از مدل گرد بزرگتر است و برای گرفتن لوله های بزرگ تربه کار می رود.

انبر قفلی دهانه طوطی

از این انبر برای چرخاندن پیچ و مهره وبه طور کلی اشیایی که شکل آنها عجیب و نامتعارف است استفاده می شود.

انبر قفلی c شکل

از این انبر برای جوشکاری استفاده می شود.

انبر قفلی زنجیری

برای نگهداری وسایل نامتعارفی که هیچ انبری آنها را نمی گیرد از این انبر قفلی استفاده می شود.

بهترین مارک انبر قفلی

بهترین مارک انبر قفلی را کیفیت آن مشخص می کند. اگر قصد خرید انبر قفلی دارید لازم است بدانید هم نمونه خارجی و هم ایرانی با کیفیتی از آن در بازار وجود دارد. بین نمونه های خارجی انبر قفلی آمریکایی و نمونه های ایرانی انبر قفلی ایران پتک از بهترین مارک های انبر قفلی به شما می روند.

قیمت انبر قفلی

قیمت انبر قفلی به کیفیت آن بستگی دارد ونمی توان یک قیمت مشخص برای آن در نظر گرفت. طبیعی است که اگر به دنبال یک انبر قفلی با کیفیت و تخصصی باشید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. انتخاب فروشگاهی که از آن خرید می کنید هم بسیار مهم است. انتخاب یک فروشگاه با قیمت های مناسب تأثیر زیادی در قیمت انبر قفلی دارد. فروشگاه ایمنرنتی الکتروابزار سعی نموده است تا با تامین کلیه ابزار آلات به خصوص انواع انبر قفلی از تولید گننده اصلی و یا تامین کننده با حذف واسطه علاوه بر اطمینان از اصالت محصول بهترین قیمت را نیز برای مصرف کننده به همراه داشته باشد.

خرید انبر قفلی

فروشگاه الکتروابزار با داشتن انواع انبر قفلی آمریکایی و انبر قفلی ایران پتک آماده رفع نیاز شما عزیزان در زمینه خرید انبر قفلی مناسب و با کیفیت می باشد. اگر نمی دانید کدام نوع و کدام مارک انبر قفلی برای شما مناسب است نگران نباشید؛ زیرا متخصصین الکتروابزار راهنمای شما در این امر خواهند بود. کافی است تماس بگیرید و انبر قفلی مناسب خود را خریداری کنید.